ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği, antikolik valf sistemi olan, bebeğinizin ayına uygun farklı seçenekleri bulunan 2 adet üründür.

Daha fazla detay

24.9 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 248 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 248 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği :

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği :

Bebeğiniz için en iyi beslenme anne sütüdür, bebek ilk 6 ayboyunca sadece anne sütü ile beslenmelidir, ancak anne sütünün olmadığı ya da yetersiz olduğu durumlarda biberonlara ihtiyaç duyarsınız.

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği de biberonlarda kullanabileceğiniz, farklı büyüklükte olan bebeklere uygun olarak üretilmiş emziklerdir. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceği;

0 ay+ normal akış

2 ay+ orta akış

2 ay+ akış ayarlı

4 ay+ hızlı akış seçeneklerine sahiptir.

Göğüs ucuna benzer şekilde tasarlanmış olan biberonemziğinin ucunda pütürlü damarlara benzer kabartılar bulunmaktadır, bu dabebeğin emziği daha rahat kavramasına yardımcı olur, geniş ağzı ise emmeyi dahakolay bir hale getirebilmek için dudağı destekler.

Chicco, uzun yıllardır, çocuklarınızın doğumdan itibarenfarklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten bir marka olmasıyla, kalitesiylebeğenilerek en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olmayı başarmıştır.

İtalya 'da çocuk nüfusunda meydana gelen hızlıartış 1960 yılında, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği :

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği, silikondanüretilmiştir, şeffaftır ve kaynatılabilecek özelliği ile kolay temizlenebilir,dişe dayanıksız olsa da, deforme olmaları zordur.

Pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur. Silikon dişe fazladayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Chicco Fizyolojik Silikon Biberon Emziği , Turuncu Kasa’dasatılan ucuz fiyatlı bir üründür. Sitemizde uygun fiyatlar ve geniş bir ürünyelpazesi bulunmaktadır, inceleyin, indirimleri kaçırmayın.