ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Hayvancık Şekilli Kulübem

2403

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin sevebileceği, Chicco Hayvancık Şekilli Kulübem ürününü, bu sayfadaki uygun fiyatı ile sipariş verebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

68.9 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 689 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 689 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.69 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Hayvancık Şekilli Kulübem

2403

Chicco, uzun yıllardır bebekler için en iyi ve en kalitelisini düşünerek ürünlerini hazırlar. Bebeklerin doğumlarından itibaren birçok ihtiyacına çözümler sunar. Beğenilerek tercih edilen bebek markası olmayı başarmıştır. Bebeğin konforlu, sağlıklı ve keyifli büyümesine yardımcı olur. Bebek arabaları, yemek sandalyeleri, araba koltukları, oyuncaklar,giysiler, emzikler, biberonlar, aksesuarlar, ıslak mendiller ve banyo ürünleri başta olmak üzere birçok bebek ürününe sahiptir. Anne ve bebeklerin bakımlarını karşılayacak ürünler geliştirmiştir. Anne bakımına yönelik emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Chicco oyuncakları bebeklerin duygusal ve zeka gelişimine yardımcı olup, bebeğin mutlu ve zeki olmasını sağlar.Bebekler müziği ve yumuşak oyuncakları çok severler. Hızlı öğrenme ve anlama döneminde olduklarıiçin çok meraklıdırlar, farklı renkler ve melodiler ilgilerini çeker.

6 aylık bebekler, emekleyebilir, kısa süreli oturabilir. Nesneyi bir elinden diğerine geçirebilir. Ses çıkaran nesnelerden hoşlanır. Hayvan seslerini ve hareketlerini bu dönemden itibaren tanıtabilirsiniz.

Bebeklere renkleri, hayvanları ve şekilleri (yuvarlak, kare, kalp...) öğretin. Bebekler hızlı anlama ve öğrenme döneminden geçerler. Oldukça meraklıdırlar, farklı renkler ve melodilerilgilerini çeker.

Chicco Hayvancık Şekilli Kulübem, eğitici şekilli oyuncak.

Bebeğin el-göz koordinasyonuna ve zihinsel gelişimine yardımcıdır.

Geometrik şekiller, hayvanlar ve renkler neden-sonuç ilişkisini öğrenmesine yardımcıdır.

Chicco Hayvancık Şekilli Kulübem, indirimli fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.

 

 
03 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
sağlıklı oyuncaklar üretiyor. öneririm eğitici sayede
(Chicco Hayvancık Şekilli Kulübem)

 Report abuse