ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco İlk Helikopterim Çıngırak

2391

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin el becerilerini, geliştirmeye yardımcı olabilecek, Chicco İlk Helikopterim Çıngırağı, sayfamızda bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş vererek, satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

27.5 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 275 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 275 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco İlk Helikopterim Çıngırak :

2391

Melodilerle bebeğinizi eğlendirmeye ve tuşlara basarak çıkardığı seslerle bebeğin el becerilerini geliştirmeye yardımcı olan bir çıngıraktır.

Bebeğin motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

2391

Çıngırak ve diş kaşıyıcıları bebeğinizin ilk tanıdığı yabancı, eğlenceli objelerdir.

Chicco İlk Helikopterim Çıngırak, capcanlı renkleri,içerisinde hareket eden küçük topları ve melodileri ile bebeğinizin çok hoşuna gidecek bir çıngıraktır.

Bebekler genellikle 3. Aylarından itibaren iletişim kurmaya,sesler çıkarmaya başlarlar, yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepki gösterirler. Farklı renk ve oyuncaklar ilgisini çeker, huzursuzluklarını yatıştırmaya yardımcı olur. Özellikle çıngıraklar en büyük ilgisidir. Uzatılan oyuncaklara uzanıp, birkaç saniye tutmayı başarırlar ve bu da bebeğin gelişiminde olumlu katkılar sağlar.

Bebeklerin , yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, zeka gelişimine de yardımcıdır.Bebeklerle konuşmak, oyun oynamak zekasını ve sosyal hayatını olumlu yönde etkileyebilir.

Chicco markası 50 yılı aşkın bir süredir, bebeklerinizin doğumdan itibaren ihtiyaç duyacağı eğlendirici ve eğitici ürünler, kozmetikler,mama sandalyeleri, yataklar, bebek arabaları, oto koltukları, biberon, emziklerve daha sayabileceğimiz pek çok ürün üretilmektedir.

Anne ve bebeklerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli ürünler geliştiren Chicco, dünyada bir çok ülkede de beğenilerek en çok tercih edilen markalardan olmayı başarmıştır.

Chicco İlk Helikopterim Çıngırak, Turuncu Kasa’da ucuzfiyata satılan bir üründür. 

 

05 Oca. 2014
(5/5
Başlık :
eğitici oyuncaklar=)
(Chicco İlk Helikopterim Çıngırak)

 Report abuse