ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Chicco Kapı Durdurucusu

2112

Markası : Chicco

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş verebileceğiniz Chicco Kapı Durdurucusu ile, hareketlenen çocuğun elini sıkıştırmasını, odalarda kilitli kalmasını önlemeye yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

17.5 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Kazanacağınız puan 175 tupara Toplam tutarı: 0.18 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Kapı Durdurucusu

 

Chicco Kapı Durdurucusu

Chicco, 1958’den beri bebek ile anne bakımı ve sağlığı içinçalışmaktadır. Anne ve bebek bakımına yönelik ürünler geliştirmiştir.Biberonlar, oyuncaklar, buhar makineleri, emzikler, aksesuarlar, termometreler,güvenlik araçları ürünlerden bazılarıdır. Anne bakımı için, emzirme vehamilelik dönemi bakım ürünleri vardır. Chicco, bebeklerin doğumdan itibarenihtiyaçlarına çözümler sunmaya yardımcıdır. Kalitesi ve beğenisiyle, birçok ülkede tercihedilen bebek markasıdır.

Bebekler büyüdükçe hareketlenir, özgürleşmeye başlar, her yerekolayca ulaşabilecek olgunluğa erişir. 6 aylık bebekler, ileri geri sallanmaya,elleri ve dizleri üstünde durmaya başlar. 6-9 ay arası, emeklemeye başlar. Bazıbebekler emeklemeden de yürüyebilir. Genellikle 9.aylıkken mobilyalaratutunarak dolaşır ve yürümeye başlarlar.

Bebekler hareketlenmeye başladıkça her yere özgürce yaklaşmave dokunma fırsatı bulurlar. Meraklı oldukları için her yere dokunarak,keşfetmeye çalışırlar. Fakat kendileri için nelerin tehlikeli olduğunubilmezler. Her ne kadar sürekli gözetleseniz de bir an dalgınlık, kazalaraneden olabilir. Bunun için bazı önlemler almakta fayda var.

*Ulaşabileceği çekmeceler, dolaplar kilitlenmelidir.

*Yutabileceği küçük parçalar uzaklaştırılmalıdır.

 

Bebekler bu dönemde çok meraklıdır ve oyunu çok severler.Çekmeceler, kapılar, priz kapakları, tuvalet kapağı, buzdolabı gibi yerlerleoynamak ilgilerini çeker. Çekmece, dolap ve kapıları kapatıp açmak, onlara oyungibi gelir. Kapılarla oynamalarında parmaklarını ve elini kapıyasıkıştırabilirler. Oda kapılarının aniden kapanması sonucu odada kilitlikalabilirler. İstenmeyen bu durumlar için, Chicco kapı durdurucu ile önlemalabilirsiniz. Ev kazalarında en çok görülen, kapı çarpmaları sonucu çocuklarınparmaklarının sıkışmasıdır.

 

Chicco Kapı Durdurucusu, kapıların kapanmasını engellemeyeyardımcı ürün.

Çocuğun odada kilitli kalmasını engellemeye yardım eder.

Kullanımı pratiktir, özel vidaları ile montajı kolaydır.

Çocuklara emniyet sağlamaya yardımcıdır.

Parmak sıkışmalarını önlemeye de yardımcıdır.

Chicco Kapı Durdurucusu, kampanyalı ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz. 

 
11 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
bu tarz güvenlik önlemi için tasarlanmış ürünler hayatımı kolaylaştırdı
(Chicco Kapı Durdurucusu)

 Report abuse