ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Chicco Kaymayan Banyo Paspası

2113

Markası : Chicco

0 Item Items

Buradan sipariş vererek, indirimli fiyatıyla satın alabileceğiniz Chicco Kaymayan Banyo Paspası ile, yıkanırken meydana gelebilecek ufak kazaların oluşmasını engellemeye yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

57.5 TL KDV DAHİL

0
1

Kazanacağınız puan 575 tupara Toplam tutarı: 0.58 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Kaymayan Banyo Paspası :

Chicco Kaymayan Banyo Paspası :

 

Önlenmesi mümkün olan ancak önlenemediği zaman kötüsonuçlara neden olan olaylara kaza deriz.

Kazaların pek çoğu da evlerde  ve banyoda gerçekleşmektedir ve yine çoğukaza, çocukların başına gelmektedir, oysa gerekli tedbirleri alarak kazalardankorunmak mümkün olabilir.

Çocuklar, banyoda genellikle her yerde olduğu gibi sonderece hareketli olurlar, ayakları kaydığından düşerek kendilerine zararverebilirler.

Özellikle çocukların kemikleri de hassas olduğundan kırılmalar,çıkıklar, çarpma sonucu bazı uzuvlarda yarılmalar veya başı çarparak ölümcülsonuçlara bile neden olabilecek kazalar olabilmektedir.

Banyonuzda kullanacağınız, kaydırmaz özellikli banyopaspasları sayesinde, kayma sonucu düşme kazalarını en aza indirmeye yardımcı olabilirsiniz.

Chicco her ihtiyacınızı düşündüğü gibi bunu da düşünerek KaymayanBanyo Paspasını geliştirdi.

Chicco Kaymayan Banyo Paspası :

Renkli, sevimli desenleri ile banyoda kayma ve düşme riskinien aza indirmeye yardımcı olur.

Çıkıntılı yüzeyi sayesinde kaydırmaz, delikleri suyun akıpgitmesine olanak sağlar. Altındaki vantuzlar banyonun dibine yapışarak sabitkalmasını sağlamaya yardım eder.

Bebekler büyüdükçe hareketlenir, özgürleşmeye başlar, heryere kolayca ulaşabilecek olgunluğa erişir. Bebekler hareketlenmeye başladıkçaher yere özgürce yaklaşma ve dokunma fırsatı bulurlar. Meraklı oldukları içinher yere dokunarak, keşfetmeye çalışırlar. Fakat kendileri için nelerintehlikeli olduğunu bilmezler.

Her ne kadar sürekli gözetleseniz de bir an dalgınlık,kazalara neden olabilir. Bunun için bazı önlemler almakta fayda vardır.

Chicco Kaymayan BanyoPaspası , Turuncu Kasa’da satılan uygun fiyatlı bir üründür. Ucuz fiyatlarsitemizde, inceleyin indirimleri yakalayın. 

08 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
sağlıklı ve güvenilir
(Chicco Kaymayan Banyo Paspası)

 Report abuse