ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 24+ Ay - Flora

2729

Markası : Chicco

0 Item Items

24 ay ve üzeri çocukların kullanabileceği, Chicco Kız Güneş Gözlüğü Flora ürününü, sayfamızdan uygun fiyata sipariş vererek, çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.

Daha fazla detay

63.9 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 639 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 639 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.64 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 24+ Ay – Flora :

2729

Uzmanlar, güneşin insanlar üzerinde zararlı olabilecek etkilerini açıklamak da ve özellikle de yaz aylarında daha dikkatli olmak gerektiğini anlatmaktadır.Cilt kadar gözler için de zararlı olan UV ışınlarına karşı küçük çocukların gözlerini korumak gerekliliğini açıklamaktadırlar.

Sıcak yaz sıcaklarında polarize camlara sahip bir güneş gözlüğü kullanarak bebeklerinizin gözlerini korumaya yardımcı olabilirsiniz. 

GüneşinUv ışınları denilen, ultraviyole ışınları, görmeyi etkileyecek,bozukluklara yol açabilecek hasarlara neden olabilirler. Gözün beyaz olan tabakasında tümör oluşumlarına bile yol açabilmektedir.Sıcaklık alerjik oluşumlara da neden olabilir.

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 24+ Ay – Flora,  kız çocukları tarafından  beğenilerek kullanılabilecek bir şekilde dizayn edilmiştir. 2 Yaşını dolduran çocuğunuz için güvenle kullanabileceğiniz bir güneş gözlüğüdür.

Chicco güneş gözlüklerinin, farklı yaş durumuna ve erkek çocuklarının  kullanımına da uygun renkve boyut seçenekleri mevcuttur.

Camları polarizedir, güneş ışınlarını absorbe etmeye yardım eder.

Darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir. Gözlük çerçevesi ve sapları, yumuşaktır, bebeklerin kulaklarını rahatsız etmez.

2729

 

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 24+ Ay – Flora, bebeğinizingözlerini hem sıcaktan hem de güneşin ultraviyole ışınlarından korumayayardımcı olur.

Yaz aylarında olduğu gibi, kış aylarında da çocuklarınızınhem cildini hem de gözlerini güneşten koruyunuz.

1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlıartış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Bu firma, dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyişekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıdave tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Çocukların bakımı, korunması önemlidir; kaliteli ve uygunürünler kullanarak çocukları koruyunuz ve gelişimlerine olumlu desteksağlayınız.

Chicco Kız Güneş Gözlüğü 24+ Ay – Flora , sitemizde satılanuygun fiyata sahip bir üründür.

Turuncu Kasa’da ucuz fiyatlar ve kaliteli ürünlerbulunmaktadır.               

 

07 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
turuncu kasa iyi ki varsın
(Chicco Kız Güneş Gözlüğü 24+ Ay - Flora)

 Report abuse