ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Chicco Koala Güneşlik

2344

Markası : Chicco

0 Item Items

İndirimli fiyatla buradan satın alabileceğiniz Chicco Koala Güneşlik, vantuzlu yapısı ile araba camına kolayca yapışır ve çıkartılabilir, güneşin bebeğinizi ve sizi rahatsız etkilerini azaltmaya yardımcı olacaktır.

Daha fazla detay

32.9 TL KDV DAHİL

0
1

Kazanacağınız puan 328 tupara Toplam tutarı: 0.33 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Koala Güneşlik :

 

Chicco Koala Güneşlik :

Çocuklarımız her şeyden daha değerlidir, onları zarargörebilecekleri her şeyden korumak için çabalarız ve bu korumayı en iyi şekildeyapmak isteriz.

Chicco’da , size her şeyin en iyisini sunabilmek için 40yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır.

Güneşin vücudumuza birçok yararı olmasının yanında zararlarıda bulunur. Özellikle bebekler ve çocuklar güneşin zararlı etkilerinden dahaçok etkilenirler, çünkü ciltleri yetişkin cildine göre ince ve hassastır. Ozontabakasının incelmesiyle, güneşin etkileri son yıllarda daha hissedilirolmuştur.

Güneşe fazla maruz kalmak ve güneşten korunmamak; ciltte yanıklara,kızarıklara, su dolu kabarcıklara, lekelere, kırışıklıklara ve çizgilere neden olur. Cildin alt tabakalarına ulaşması DNA’nın yapısına zarar verir, kansereneden olabilir. Güneşten daha fazla zarar gördüğü için bebeklerin ve çocuklarındaha özenli bir şekilde korunması gerekir.

Uzun veya kısa araba yolculuklarında bebekler bazen güneşemaruz kalır ve olumsuz etkilenir. Özellikle yaz aylarında güneştenkorunmakgerekir. Bebekler ve çocuklar, araba gezmelerine bayılırlar ve genelliklebirçoğu bundan keyif alır.

Ancak araba yolculuklarında güneşten korunmalarıgerekmektedir. Chicco araba güneşliği, bu sorunun çözümü için üretilmiş özelüründür.

Bebeklerinizi güneşten korumaya yardımcı olan güneşlik, rahat bir yolculukfırsatı sunacaktır, ayrıca çocuğunuz uyumak istediğinde de koltuğunda, aşırıaydınlık ve ışıktan dolayı rahatsızlık hissetmeden uyuyabilecektir.

 

Chicco Koala Güneşlik :

Chicco Araba İçin Güneşlik,

 

**Vantuzlu olması, araba camına kolayca yapışmasını sağlar.

**Kullanımı oldukça pratiktir, kullanımdan sonra katlayıpçantasına yerleştirebilirsiniz.

**Çıkarmak için vantuzları çekmeniz yeterlidir.

**Araba yolculuklarında, çocuğunuzu özellikle de yazaylarında güneşten koruyacaktır.

**Araba yolculukları artık daha keyifli ve eğlenceliolacaktır.

 

Chicco Araba İçin Güneşliği, indirimli, ucuz fiyatıyla  Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

 

 

02 May. 2014
(5/5
Başlık :
çok memnunum
(Chicco Koala Güneşlik)

 Report abuse