ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Komik Aslan Diş Kaşıyıcı Çıngırak

2378

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin küçük elleriyle rahatça tutabileceği, Chicco Komik Aslan Diş Kaşıyıcı Çıngırağı, bu sayfadan uygun fiyata sipariş verebilir ve farklı ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

15.9 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 159 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 159 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Komik Aslan Diş Kaşıyıcı Çıngırak :

Chicco Komik Aslan Diş Kaşıyıcı Çıngırak

Chicco markası 50 yılı aşkın bir süredir, bebeklerinizindoğumdan itibaren ihtiyaç duyacağı eğlendirici ve eğitici ürünler, kozmetikler,mama sandalyeleri, yataklar, bebek arabaları, oto koltukları, biberon, emziklerve daha sayabileceğimiz pek çok ürün üretmektedir.

Bebeklerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitliürünler geliştiren Chicco, dünyada bir çok ülkede de beğenilerek en çok tercihedilen markalardan olmayı başarmıştır.

Chicco Komik Aslan Diş Kaşıyıcı Çıngırak, bebeğin küçükelleriyle rahatça tutabileceği şekilde tasarlanmıştır, hafiftir. Oyuncağıniçindeki  hareket eden toplar eğlencelive dikkat çekici sesler çıkartarak bebeğinizi eğlendirmeye yardımcı olur.Oyuncağın gövdesi de yumuşaktır ve dişlerini kolayca kaşıyabilmesine yardımeder.

Üstelik kendi başına oyuncağın  halkalarını çevirir ve  sallayarak sesler çıkartabilir.

Canlı renkleri ile de bebeğin dikkatini çekecek, çok hoşunagidecek bir oyuncak olabilecektir.

Chicco Komik Aslan Diş Kaşıyıcı Çıngırak

Bebekler genellikle 3.aylarında  ses çıkarmaya başlar. Yanında birinin olmasıonu mutlu eder, yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepkigösterirler. Farklı renk ve oyuncaklar ilgisini çeker, yalnız kaldıklarındaellerinde tutabildikleri çıngıraklarla kendi kendilerine oyalanabilirler, özelliklerenkleri ve ses çıkartmaları sayesinde çıngıraklar en büyük ilgileri olur.

Bebeklerin , yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, zekagelişimine de yardımcıdır. Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamakzekasını  ve sosyal hayatını olumlu yöndegeliştiren unsurlardır.

Çıngırak ve diş kaşıyıcı özellikli oyuncaklarda bebeklerin ilkoyuncakları olmaktadır, ve bebekler oldukça ilgi gösterirler.

Chicco Komik Aslan Diş Kaşıyıcı Çıngırak, sitemizde satılanucuz fiyatlı bir üründür. Turuncu Kasa’da uygun fiyatlar bulunmaktadır.

 

 

 

 

03 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
turuncu kasaya tesekkurler
(Chicco Komik Aslan Diş Kaşıyıcı Çıngırak)

 Report abuse