ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Minik Yıldızlar Gitar

2412

Markası : Chicco

0 Item Items

Bebeğinizin ilgisini çekebilecek bir oyuncak olan, Chicco Minik Yıldızlar Gitarı, sayfamızda inceleyebilir ve uygun fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

99 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 990 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 990 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.99 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Minik Yıldızlar Gitar :

 

2412

Bebeğinizin müzikle ilgisini çekebilecek bir oyuncak,gitardır.

Gitarın üzerinde 3 tane farklı müzik stili bulunmaktadır ;rock, blues ve reggae 

15 adet kısa akor yapma özelliğine sahiptir.

Önceden kayıt yapılmış olan 3 farklı çeşit melodi içerir.

Ayrıca,  özel orkestramodu sayesinde değişik melodileri  bugitara ekleyip, istemediklerini çıkartabilirler.

Değişik ensturman seslerini çıkarmaya da yardımcı olacaktır. Titreşimler, ritimleri hızlandırmalar,vurmalı çalgılar seçenekleri de müzik seslerine eklenip çıkarılabilir.

30 değişik melodiye sahip olan bu gitarla çocuğunuz eğlenirkenmüzik kulağının gelişmesine de yardım eder.

Bebeklerin,  yaşınauygun oyuncaklarla oynaması, zeka gelişimine de yardımcıdır. Dokunmak, konuşmak,oyun oynamak bebeğinizin zekasını  vesosyal hayatını olumlu yönde geliştiren unsurlardır.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için çok çeşitli ürünler geliştirmişlerdir

İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasınınçıkmasına neden olmuştur. 50 yılı aşkın bir süredir, üretim yapanfirma anne ve bebeklerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek içinçalışmaktadır. Bebeklerin ihtiyacı olan eğlendirici ve eğitici özelliklioyuncaklar da tasarlamaktadır ve Chicco, beğenilerek tercih edilen markalardanolmaktadır.

Chicco Minik Yıldızlar Gitar, sitemizde satılan uygunfiyatlı bir üründür. Ucuz fiyatlar, Turuncu Kasa’da.