ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Physio Soft Silikon Emzik Mavi

Markası : Chicco

0 Item Items

0M+, 4M+, 12M+ yaş gruplarının kullanımına uygun olan, Chicco Physio Soft Silikon Emziği, mavi rengiyle, uygun fiyata bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

28.5 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 285 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 285 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.29 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Physio Soft Silikon Emzik Mavi

 

2951

Bebeklerde doğduklarından beri emme refleksi görülür.Bebeklerin yapısı ve alışkanlıkları farklı olabilir. Bazı bebeklerde anneyi emmek tatmin etmez, emme refleksi daha fazladır. Emzik, emme güdüsünü tatmin etmeye yardımcı olur. Bebeklerde güven duygusunun oluşumunda etkilidir. Anne sütünün yetersiz olması, mama ile beslenen bebeklerde de emzik kullanılır. Ayrıca uyku problemi yaşayan bebeklerde, uykuya kolay dalmalarına, rahat ve iyi uyumalarına yardımcı olur. Parmak, giysi, oyuncak ve battaniye emen bebeklerde emzik kullanılabilir. 

Gergin olan bebeklerde gerginliğin azalmasında yardımcı olan emzik, bebeği rahatlatır ve sakinleştirir. Anne sütünü kısa sürede alan bebeklerde emzik kullanımı daha fazladır. Bazı bebeklerde ilk aydan itibaren emzik kullanımı başlar. Ancak, 2 yaşın sonunda emzik kullanımı durdurulmalıdır, bundan sonraki kullanımlar dişlerin yapısını ve gelişimini olumsuz etkiler. Emziği, tatlıya batırıp vermek, diş çürüklerine neden olur.

 

Seçilen emzik bebeğin ağzına uygun olmalıdır, burun deliklerini kapatmamalı, nefes almasını engellememelidir. Silikon ve kauçuktan yapılan emzik çeşitleri bulunur.

 

Chicco Physio Soft Silikon Emzik Mavi, silikon emzik.

 

Bebeğin emme içgüdüsünü desteklemeye ve bebeği rahatlatmaya yardım eder.

Dil fonksiyonlarına yardımcı olur, damak gelişimini uyarır.

Ortodontistler tarafından geliştirilmiştir.

Emzik kenarlarındaki boşluklar, bebeğin rahat nefes almasınayardımcı olur.

 

0M+, 4M+, 12M+ yaş gruplarına uygun, pembe ve mavi renk seçenekleribulunur.

Şeffaf mavi rengiyle, erkek bebekler için tercih edebilirsiniz.

 

Silikon emzik, şeffaftır ve ısıya dayanıklı yapısıyla, kaynatılarak hijyen sağlanabilir. Tadı ve kokusu olmadığı için bebekler daha kolay alır. Silikon emzikler uzun süreli dayanıklıdır ancak diş darbelerinden çabuk hasarlanır.

Kullanım:

İlk kullanımdan önce 5 dakika suda kaynatın. Soğumasını bekleyin ve sıkarak emzikteki suyu giderin.

Her kullanımdan önce temizleyin ve temiz yerde saklayın.

Chicco Physio Soft Silikon Emzik Mavi, indirimli ucuzfiyatıyla satın alabilirsiniz.

  

05 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
rengi ve şekli etkiledi beni.aldım oğluma :)
(Chicco Physio Soft Silikon Emzik Mavi)

 Report abuse