ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe 4 Ay+

16318

Markası : Chicco

10 Item Items

Bebeğinizin 4. ayından itibaren kullanabileceğiniz, Chicco Physioring Kauçuk Emziği, 2 li şekilde ve pembe rengiyle, bu sayfadan uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

37.90 TL KDV DAHİL

18.95 TL KDV DAHİL

50% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 189 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 189 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe 4 Ay+

16318

Doğuştan itibaren bebeklerde emme refleksi görülür. Bazıbebeklerde emme güdüsü daha fazladır, anneyi emmek tatmin etmeyebilir. Yalancıemzik emme içgüdüsünü tatmin etmede yardımcıdır. Ayrıca güven duygusu oluşumundayardımcı olur. Anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda, mama ile beslenenbebeklerde, uyku problemi yaşayan bebeklerde emzik kullanılır. Parmaklarını,kıyafetlerini, battaniye ve oyuncaklarını emen bebeklerde de emzik tercihedilir. Parmaklarını emen bebeklerin ellerinde tahriş ve yaralar görülür.Emzik, anne sütü yetersiz olan bebekler için güven duygusu verir. Uyku problemiolanlarda, uykuya dalmalarına yardımcı olur. 

Gergin olan bebeklerin gerginliğini azaltır, bebeği rahatlatır ve sakinleştirir. Anne sütünü kısa sürede alan bebeklerde emzik kullanımı daha fazladır. Emzik kullanımı, ilk aydan itibaren başlar. 2 yaşın sonunda emzik kullanımı durdurulmalıdır, bundan sonraki kullanımlar dişlerin yapısını ve gelişimini olumsuz etkiler.

Seçilen emzik bebeğin ağzına uygun olmalıdır, burun deliklerini kapatmamalı, nefes almasını zorlaştırmamalı. Silikon ve kauçuktan yapılan emzik çeşitleri bulunur.

Kauçuk emzik, çabuk kirlenir. Temizliği zahmetlidir. Doğal madde olan kauçuk, güneş ışığına maruz kalınca yapışkan hal alır, bozulur. Kauçuk emzikler, 4-6 haftada yenilenmelidir. Esnek  yapısıyla diş darbelerine dayanıklıdır. Diş çıkarma ve sonrasında kullanılabilir. Temizliği, özel dezenfektan madde ile soğuk olarak yapılmalıdır.

Emzik kullanımı kadar emzik temizliği de son derece hassas bir konudur. Kullanılacak emzik temiz olmalıdır,her kullanımdan önce temizlenmelidir.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe 4 Ay+, 4.aydan itibaren kullanıma uygun bebeğin emme içgüdüsünü destekleyen ve bebeği rahatlatan yalancı emziktir.

 

Dil fonksiyonlarına yardımcı olur, damak gelişimini uyarır.

Ortodontistler tarafından geliştirilmiştir.

Emzik kenarlarındaki boşluklar, bebeğin rahat nefes almasına yardımcı olur.

 

Kullanım:

Her kullanımdan önce temizleyin ve temiz yerde muhafazaedin.

Chicco Physioring Kauçuk Emzik 2 li Pembe 4 Ay+, indirimliucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.