ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Chicco Sihirli Lamba

2083

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Chicco Sihirli Lamba, farklı renkleri ve çıkarttığı ses efektleri ile bebeğinizin uykuya dalmasına yardımcı olabilecek bir aksesuardır.

Daha fazla detay

62 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 620 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 620 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.62 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Chicco Sihirli Lamba :

 

Chicco Sihirli Lamba

Bebeğin düzenli ve kaliteli bir uyku uyuması, günlükfiziksel ve zihinsel aktivitelerinde daha başarılı olabilmesine yardımcı olur.Ayrıca uykusunu alan bebek daha huzurlu, mutlu ve sakin olur.

Chicco Sihirli Lamba da bebeğinizin özellikle uykusaatlerinde rahat ve huzurlu bir ortam yaratarak daha sakin ve çabuk birşekilde uykuya dalabilmesi için yardımcı olacaktır.

Değişik ses efektleri çıkartarak bebeği sakinleştirerekrahatlamasına yardım eder, ışık efektleri ile de odanın atmosferi daha huzurlu bir şekledönüşebilir.

5 ayrı ışık ve ses birleşimi ile bebeğiniz daha huzurlu birşekilde uykuya dalmasına yardım edebilecek bir gece lambasıdır.

Lamba, şekli ile bir hacıyatmaz gibi sallanır ve ince taşımasapı ile bebeğinizin bile rahatça taşıyabilmesine olanak sağlar.

Chicco Sihirli Lamba

Anne olmak son derecezor, ancak keyifli bir yolculuktur. Bu yolculuğun keyfini daha fazlaçıkartabilmeniz, bebeğinizin daha çok gülümseyebilmesi için Chicco farklı ürünçeşitleri ile hep yanınızda.

Dünyada çocuklara özel en geniş ürün çeşitliliğine sahipolan bir marka olan Chicco için en güzel hediye, bir bebeğin mutluluklagülümsemesidir.

1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlıartış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Chicco Sihirli Lamba,  bebeğinizin yenieğlencesi ve keyfi , üstelik de  değişik ve rahatlatıcı ses efektleriyle.

Bebeğiniz için her zaman, her şeyin en iyisini istersiniz,Chicco’da bu düşünce ile bebeğinizin doğumdan başlayarak büyürken ihtiyaçduyacağı pek çok şeyi, son derece kaliteli ve fonksiyonel ürünleri sizler içingeliştirdi.

Chicco Sihirli Lamba, sitemizde satılan ucuz fiyatlı birüründür. Turuncu Kasa’da uygun fiyatlar, değişik ürün çeşitleri bulunmaktadır.

 

05 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
eğlence olmalı kızım için =)
(Chicco Sihirli Lamba)

 Report abuse