ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clarins Stick Soleire Spf 30

19015

Markası : Clarins

0 Item Items

Ucuz fiyat farkı ile buradan alabileceğiniz Clarins Stick Soleire Spf 30, burun, dudak, kulaklar gibi hassas bölgelerde kullanabileceğiniz güneş koruyucu bir üründür.

Daha fazla detay

54.9 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 549 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 549 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.55 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clarins Stick Soleire Spf 30

 

Clarins Stick Soleire Spf 30

Cildimiz hassas ve narin bir yapıdır, vücudumuzu dış etkilerekarşı korur. Olumsuz hava koşulları ve dış etkilerden çok çabuk etkilenir,hasara uğrar. Özellikle yaz aylarında çok yoğun güneş ışınları cildimize ciddizarar verir. Son yıllarda ozon tabakasının incelmesiyle, güneşin etkileri dahahissedilir olmuştur.

Güneşin çok yoğun saatlerde güneşe maruz kalmak vekoruyucu ürünler kullanmamak, cildi olumsuz etkiler. Güneşin ultraviyole vekızılötesi ışınları sadece yüzeysel etki sağlamaz, cildin alt tabakalarınaulaşarak DNA yapısında hasarlara yol açar. Güneş ışınları ciltte yanıklara,kızarıklıklara, çizgilere, kırışıklıklara, lekelere hatta cilt kanserine sebepolur.

Cilt yapısına uygun güneş koruyucu ürünler kullanarak, bu gibi sorunlarla karşılaşmadan tedbir alınabilir. Özellikle yüzümüzgüneşten çok çabuk etkilenen bölgedir.

Yüzde, dudaklar, kulaklar ve burungüneşte çok çabuk kızarır. Clarins uzmanları, hassas olan bu kısımları güneştenkoruyacak özel bir ürün geliştirdi. Seyahat boyutundaki stick, çantadataşınması kolay ve uygulaması pratik bir üründür. Güneş ışınlarının çok yoğunolduğu yaz aylarında korumaya yardımcı olur. Yazın olduğu kadar kışın da güneştenkorunmak gerekir.

 

Clarins Stick Soleire Spf 30

Clarins Stick Soleire Spf 30, hassas olan kısımlar içingeliştirilmiş güneş koruyucu.

Güneş ışınlarına karşı yüz (burun, dudak, kulaklar) vehassas olan yerler için geliştirilmiştir.

Spf30, cildi güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı korur.

Kullanım Şekli:

Güneşe çıkmadan önce yüze özellikle burun, dudaklar vekulaklara uygulanabilir.

Clarins Stick Soleire Spf 30, uygun ve kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.