ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique All About Shadow Dörtlü Göz Farı 4.8g

Markası : Clinique

8 Item Items

Clinique All About Shadow Dörtlü Göz Farı 4.8g, Birikmeyen ve solmayan renkler ile etkileyici bir göz makyajı yapabilirsiniz.

Daha fazla detay

169.00 TL KDV DAHİL

143.65 TL KDV DAHİL

15% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1436 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1436 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.44 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique All About Shadow Dörtlü Göz Farı

Clinique All About Shadow Dörtlü Göz Farı

Marka Adı: Clinique
Ürün Adı: Clinique All About Shadow Dörtlü Göz Farı
Ürün Miktarı: 4,8 gr
Ürün Özellikleri: Ürün içinde uygulama fırçasını içerir. Kontak lens kullanıcıları için uygun bir içeriğe sahiptir. Galaxy, Going steady, Jenna’s Essentials-Jenna for İstanbul Makyaj koleksiyonu, Morning Java, On Safari, Pink Chocolate, Smoke and mirrors, Teddy Bear gibi birçok renk seçeneği mevcuttur.
Sonuç:Gözlerinizde uygulayacağınız farklı makyaj uygulamalarında size yardımcı olmaya çalışır.
Kullanım Şekli: Renkleri tek başına veya birbiriyle karıştırarak uygulayabilirsiniz. Göz makyajınızda gölgeler elde etmenize yardımcı olur.
Göz makyajının önemli bir parçasını farlar oluşturur. Farlar, göre renk ve derinlik katmaya yardımcı olur. Göz rengine göre veya seçilen kıyafete göre, far rengi tercih edilebilir. Göz kapaklarına far sürmek için, far fırçalarından veya sünger bir aplikatörden yardım alınabilir.
Seçilen farın kaliteli olması çok önemlidir. Aksi takdirde, renkler gözde akabilir veya dağılmaya sebep olabilir.
Clinique All About Shadow Dörtlü Göz Farı sizin gözlerinize renk katmanıza, gölgelendirmeler yapabilmenize olanak sağlamaya yardımcı olur. İçerdiği uygulama fırçası size kullanım kolaylığı sağlayabilir. Zengin renk seçenekleriyle, gözlerinize istediğiniz görünümü vermenize olanak sağlayabilir. Renklerin gözünüzde uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilir.
Göz farları, göz makyajının bir tamamlayıcısı olabileceği gibi yanlış uygulamalarda istemediğiniz sonuçlar elde etmenize sebep olabilir. Clinique All About Shadow Dörtlü Göz Farı, göz makyajınızda istediğiniz etkiyi sağlamaya yardımcı olmaya çalışır.
Clinique All About Shadow Dörtlü Göz Farı’nı Turuncu Kasa’ da ucuz fiyat seçeneğiyle bulabilirsiniz.