ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique Aromatics Elixir Edt Parfüm 45ml

6222

Markası : Clinique

5 Item Items

Clinique Aromatics Elixir Edt Parfüm 45ml, ilgi çekici değişik kokusuyla duyuları harekete geçiren etkili bir parfümdür.

Daha fazla detay

219.00 TL KDV DAHİL

175.2 TL KDV DAHİL

20% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1751 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1751 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.75 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique Aromatics Elixir Edt Parfüm 45ml

Marka Adı: Clinique

Ürün Adı: Clinique Aromatics Elixir Edt Parfüm

Ürün Miktarı: 45 ml

Ürün Özellikleri:

- Elixir Parfüm içeriğinde gül, yasemin, ylang ylang ve vetiver bitkilerinin özlerini barındırır.

- Bu bitki özlerinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan ilgi çekici eşsiz koku bütün duyularınızı harekete geçirmeye destek olur.

- Bu kadınsı koku, kadının bütün dişiliğini ortaya çıkarmasına, büyüleyici etkisiyle etrafındakilerin dikkatini çekmesine yardım eder.

- Elixir parfüm, kokunuzla hafızalara kazınmanıza yardım eder.

- Biz insanlar zihnimizde birçok şeyi kokuyla kodlarız. Aromatics Elixir Edt parfüm, zihinlere bu eşsiz kokuyla kazınmanızı sağlamaya destek olur.

- Koku alma duyumuz hayvanlarınki kadar gelişmiş olmadığı için insanların öz kokularını çok alamayız. Bu yüzden parfümler bizim zihinlere kazınmamızı sağlayan kokumuz haline gelir.

- Güzel kokmayı severiz ve hep güzel kokmak, güzel kokumuzla akılda kalmak isteriz. Parfümlerin doğuşu da bu istekle olmuştur.

- Temiz olabilirsiniz, ancak temiz olmak güzel kokmanın esası değildir. Hormonlar, ter bezleri gibi vücudumuza ait salgılar kokumuzu doğrudan etkiler ve güzel kokunun önüne geçer.

- Parfümler bu sorunu çözmek, güzel kokmak için kullanılan ve bizi tamamlayan ürünlerdir.

- Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Gianni VERSACE : “Parfüm, kadın şıklığına sihirli bir dokunuştur, görünümün altını çizen bir detay, kadının kişiliğini tamamlayan, görünmeyen bir ekstradır. Parfüm yoksa mutlaka bir şeyler eksiktir.” diyerek parfümün hayatımızdaki önemini vurgulamıştır.

Kullanım Şekli: Parfümü, bileklerin iç tarafı, boyun ve kulak arkasına sıkarak uygulayınız.

Kullanım Sıklığı: İstenilen sıklıkta kullanıma uygundur.

Clinique markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz