ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

3 Al 2 Öde Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique Even Better Gözaltı Kapatıcısı

Markası : Clinique

0 Item Items

Clinique Even Better Gözaltı Kapatıcısı, kremsi dokusuyla ve içeriğindeki c vitaminiyle ön plana çıkmaktadır göz çevresinin aydınlık görünüme sahip olmasına yardım eder.

Daha fazla detay

84 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 840 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 840 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.84 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique Even BetterGözaltı Kapatıcısı

Clinique Even Better Gözaltı Kapatıcısı

Marka Adı: Clinique

Ürün Adı: CliniqueEven Better Gözaltı Kapatıcısı

Ürün Miktarı: 3.5 gr

Ürün Özellikleri: EvenBetter Gözaltı Kapatıcısı, sahip olduğu kremsi dokusuyla ve içeriğindeki c vitaminiyle ön plana çıkmaktadır. Göz çevresinin aydınlık bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Ciltteki farklı renk geçişlerini önleyerek, tonlama farkları olmayan pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Bu ürün size porcelain, chamois, buttermilk, natural renk seçenekleriyle cildinize uygun ürünü seçme şansı sağlamaktadır.

Sonuç: Göz çevresi sorunlarından arınmış, renk eşitsizliklerinden kurtulmuş bir cilde sahip olmanızı sağlamaya çalışır. Ayrıca Clinique Even Better Gözaltı Kapatıcısını, EvenBetter Fondöten SPF 15 ürünü ile birlikte kullandığınızda daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Makyaj yapılmamış, temiz cildinize veya aynı markanın Even Better Fondöten SPF 15 ürününüzün üzerine kullanabilirsiniz. Ürünü uygulamak istediğiniz yere, ürünün kendi fırçasıyla veya parmaklarınız yardımıyla, dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz.

Göz ve göz çevresi cildin en hassas yerlerinden biridir. Göz çevresinin bu hassas yapısı vücudun diğer yerlerinden daha çabuk yıpranmasına yol açar. Erken yaşlarda gözümü ve göz çevremizi korumaya ve nemlendirmeye dikkat edersek, göz çevremizde oluşacak kusurları da o ölçüde ertelemiş oluruz.

Clinique Even Better Gözaltı Kapatıcısı

Güneş, stres, sürekli bilgisayara bakmak, uykusuzluk, yorgunluk gibi fiziksel etkenler ve yaşlılık gibi biyolojik sebepler göz çevresi problemlerinin oluşmasına sebep olur. Bazen bizler bu olumsuzlukları gizlemek için bir takım ürünler kullanırız. Bu ürünleri seçerken, yaşımıza ve ihtiyacımıza uygun ürünler seçmeye dikkat etmeliyiz.

Clinique markası, 1968 yılında dermatologlar tarafından kurulmuştur. Müşterilerine yıllardır tüm farklı cilt tiplerine uygun ürünleriyle çeşitlilik sunmaya devam etmektedir.

Even Better GözaltıKapatıcısı göz çevrenize zarar vermeden, olumsuz şartlardan kaynaklanan göz problemlerinizi kapatmanıza yardımcı olarak, kendinizi daha iyi hissetmenizisağlar.

Even Better Gözaltı Kapatıcısını uygun fiyata turuncu kasa da bulabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler

Next Previous