ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique High Impact Curling Mascara 8ml

Markası : Clinique

6 Item Items

Clinique High Impact Curling Mascara 8ml, daha yoğun hacimli ve kıvrık kirpik etkisi sağlamaya yardım eder.

Daha fazla detay

99.00 TL KDV DAHİL

84.15 TL KDV DAHİL

15% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 841 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 841 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.84 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique High Impact Curling Mascara 8ml

Clinique High Impact Curling Mascara

Marka Adı:Clinique
Ürün Adı: Clinique High Impact Curling Mascara
Ürün Miktarı: 8 ml
Ürün Özellikleri: Ürün kirpiklerinize dolgunluk verirken, kıvırma işlemi yapmanıza yardımcı olmaya çalışır. Bu ürün oftalmoloji testinden geçmiştir. Gün boyu kalıcılık sağlayarak size kullanım kolaylığı sağlayabilir. Black ve Black/Brown olmak üzere iki renk seçeneği mevcuttur.
Sonuç: İstediğiniz hacimli ve gösterişli kirpiklere sahip olmanıza katkı sağlayabilir.
Kullanım Şekli: Clinique High Impact Curling Mascara’ nın yay görünümlü fırçası size uygulama konusunda kolaylık sağlayabilir. Daha yoğun ve kıvrık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, işleminizi tekrarlayabilirsiniz. Temizlemek için ise ılık su ile yıkamanız ve ıslak pamuk ile hafifçe silmeniz gerekmektedir. Ayrıca Clinique Makyaj Temizleyici ürünü kullanarak da temizleme işlemini yapabilirsiniz.
Kadınların göz makyajını tamamladıkları en vazgeçilmez makyaj ürünlerinden biri rimeldir. Bakışlarına yoğunluk katıp, anlam kazandırmak isteyen kadınların severek kullandığı bir makyaj malzemesidir.
Kullanımı çok basit olan rimel, doğru uygulandığında gözlerde çok etkili sonuçlar elde etmeye yardımcı olabilir.
Seçtiğiniz rimelin özelliğine göre, kirpiklerinize yoğunluk katabilir, kıvırabilir ve ya da kirpik boylarınızı uzatabilirsiniz. Bu yüzden ihtiyacınıza uygun ürünü seçmeniz önemlidir.
Clinique High Impact Curling Mascara
Bakışların, gözlere anlam katma konusunda en etkili şey olduğu konusunda hiç kuşku yoktur. Bu yüzden de her kadın kirpiklerini belirginleştirerek gözlerini ön plana çıkarmak ister. Bu yüzden de bir takım makyaj ürünlerine başvururlar.
Gözler, vücudumuzun en hassas bölgesi olduğu için gözümüz için kullandığımız ürünlerin kaliteli ürünler olmasına dikkat etmemiz gerekmektedir.
Clinique High Impact Curling Mascara’nın yay şeklindeki fırçası kirpiklerinize istediğiniz kıvrıklığı vermenize yardımcı olur. Sahip olduğu renk seçenekleriyle ise ten renginize ve zevkinize uygun ürünü seçmenize fırsat sunar. Kalıcı özelliğe sahip yapısıyla da size kullanım kolaylığı sağlamaya çalışır.
Clinique High Impact Curling Mascara 8ml  Turuncu Kasa’ da oldukça uygun bir fiyata erişebilirsiniz.