ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

3 Al 2 Öde Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinıque Long Last Ruj

Markası : Clinique

0 Item Items

Uzun süre dayanıklı formülüyle, kalıcılık sağlamaya çalışan, Clinıque Long Last Ruju, indirimli fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

74 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 740 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 740 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.74 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinıque Long Last Ruj

Clinıque Long Last Ruj

Marka Adı: Clinıque
Ürün Adı: Clinıque Long Last Ruj
Ürün Miktarı: 4g
Ürün Özellikleri: Pek çok farklı renk seçeneği mevcuttur. Uzun süre kalıcılık etkisi vardır.
Sonuç: Rengini uzun süre koruyan dudaklara kavuşmanıza yardımcı olmaya çalışır.
Kullanım Şekli: Quickliner For Lips veya Defining Liner for Lips Dudak Kalemi ile birlikte kullanabilirsiniz. İhtiyaç duydukça uygulayabilirsiniz.
Ruj, dudağa renk vermesi için en yaygın olarak kullanılan makyaj malzemesidir. Hemen her kadının vazgeçilmez ürünüdür. 1915 yılında ruj, şimdiki bildiğimiz biçimine gelmiştir. Ve birkaç yıl sonra da kadınların günlük alışkanlıkları içinde yer almıştır.
Clinıque Long Last Ruj
Clinıque Long Last Ruj, size oldukça zengin bir renk seçeneği sunar. Böylelikle zevkinize uygun ürünü seçebilme fırsatı sunar size. Uzun süre dayanıklı formülüyle, kalıcılık sağlamaya çalışır. Böylelikle size uygulama kolaylığı yaratmaya çalışır.
Clinıque But rujların birçok farklı türleri vardır. Rujlar, mat, simli, parlak olabilir. Bu kişinin tercihine ve zevkine bağlıdır. Ruj, yapılan makyaja ve dudaklara güzellik, renk ve pırıltı katar. Ancak kişinin kendisine yakışan ruj rengini tercih etmesi oldukça önemlidir. Renk seçiminin yanı sıra rujun kalitesi de, dudaktaki görünümünde etkilidir.
Turuncu Kasa’da Clinıque Long Last Ruj’a avantajlı fiyat seçeneğiyle ulaşabilirsiniz.