ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator 50ml

18218

Markası : Clinique

3 Item Items

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator 50ml, Kuru cilt yüzeyini güçlendirici yoğun nemlendirici kremdir.

Daha fazla detay

109.00 TL KDV DAHİL

98.1 TL KDV DAHİL

10% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 980 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 980 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.98 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator 50ml

Marka Adı : Clinique

Ürün Adı : Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator 50ml

Ürün Miktarı : 50 ml.

Ürün Özellikleri : Kuru, çok kuru ve kuruluk sorunu yaşayan karma ciltlerde nem sağlamaya ve nemin ciltte tutulmasına yardım eder.

Yağ içermeyen ürün jel formunda kremdir.

Cildin koruyucu lipid bariyerlerinde düzelme sağlamaya ve bariyerleri güçlendirmeye yardım eder.

Sonuç : Nem kazanmış ve rahatlamış, bariyerleri güçlenmiş bir cilt. Nemi gün boyu cilde hapseder.

Kullanım Şekli : Gece ve gündüz cildinizi temizledikten sonra (3 adımlı cilt bakım sistemi ile kullanarak daha fazla etki sağlayabilirsiniz) kuru cilt üzerine düzenli olarak masaj yaparak uygulayınız.

Göz çevresine kullanmayınız.

Cildiniz pek çok sebeple kuruyabilir; güneşte kalmak, soğuk ve rüzgarlı havalar, suyu yetersiz tüketmeniz, sık aldığınız banyolardan sonra, yanlış uyguladığınız kozmetikler ve daha başka sebeplerle de cildiniz hızla kurur.

Clinique Moisture Surge Intense Cilt Güçlendirici Yoğun Nem Kremi 50 ml :

Kuruma sorunu, cildin koruyucu özellik taşıyan bariyerlerini yitirmesiyle oluşur. Bu bariyerlerin güçlendirilmesi ve korunması için nemlendirme önemlidir.

Clinique Moisture Surge Intense Cilt Güçlendirici Yoğun Nem Kremi, yağ içermeyen jel formu ile cildinize yoğun nem vermeye ve nemin ciltte gün boyu tutulmasını sağlamaya yardım eder.

Bariyerleri beslenen cilt güç kazanarak çevresel faktörlere karşı da korunmuş olur.

Cildinizde çevresel faktörlerin neden olduğu hasarları gidermeye ve cildinizi tazelemeye yardımcı olur.

Kuruluğu giderilen cilt, canlanarak yumuşar, kadifemsi bir yumuşaklık kazanır.

Kullanım Şekli :

Cildinizin yapısına uygun ürünlerle temizlemiş olduğunuz kuru cilde sabah ve akşam göz çevresine getirmeden nazikçe masajla uygulayınız.

Her gün düzenli olarak kullanmaya dikkat ediniz.

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator 50ml, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.