ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream 50ml

18209

Markası : Clinique

0 Item Items

İndirimli fiyatıyla bu sayfadan sipariş vererek alabileceğiniz Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream 50ml, ile cildinizi yatıştırarak, nem ve yumuşaklık kazandırmaya yardım eder.

Daha fazla detay

219 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 2190 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 2190 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 2.19 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream 50ml

Marka Adı: Clinique
Ürün Adı: Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream 50ml
Ürün Miktarı:50 ml
Ürün Özellikleri: Ürün oldukça hassas bir içeriğe sahiptir. Yağsız ve nemlendirici bir özelliğe sahiptir. Cildin nemlenmesine, kızarıklık görünümünün hafiflemesine yardımcı olur. Ciltte rahatlama ve yatışma hissi sağlamaya çalışır.
Sonuç: Kalıcı kızarıklık olan ciltlerin rahatlamasına yardımcı olmaya çalışır.
Kullanım Şekli: Göz çevreniz dışındaki tüm cildinize, günde iki kez uygulayabilirsiniz.
Cilt kızarıklarının bir takım sebepleri vardır. Bu durumun açık tenli kişilerde daha sık meydana geldiği söylenebilir. Özellikle açık tenli ve hassas cilt yapısına sahip kişiler, çevresel etkenlerden daha fazla zarar görebilirler.
Cilt kızarıklıkları çoğu zaman kişilerde birtakım estetik kaygıları ortaya çıkarabilir.
Hassas ciltler, hava koşullarından, çevresel etkenlerden çok daha fazla etkilenebilirler. Hassas ciltlerin bakımı da oldukça önemlidir. Cildi nemli tutmak ve doğru ürünler kullanmak cildin rahatlamasını sağlamaya yardımcı olabilir.
Cildimiz, en değerli hazinemizdir. Bu yüzden cilt bakımımızda kullandığımız ürünlerin, cilt yapımıza uygunluğu, içeriği ve kalitesi de bizim için önemli bir hal almaktadır.
Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream, cildin nemlenmesine yardımcı olabilir. Kızarıklık görünümünü hafifletme konusunda size yardımcı olmaya çalışabilir. Cildinizde bir rahatlama meydana getirebilir.

Turuncu Kasa’ da, Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream 50ml avantajlı fiyat seçeneğiyle bulabilirsiniz.