ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique Rinse-Off Foaming Cleanser 150ml - Köpük Temizleyici

18228

Markası : Clinique

18 Item Items

İndirimli fiyata bu sayfadan sipariş verebileceğiniz Clinique Rinse-Off Foaming Cleanser 150ml - Köpük Temizleyici tüm cilt tiplerinde kiri, makyaj artıklarını temizlemeye yardımcıdır.

Daha fazla detay

99.00 TL KDV DAHİL

79.2 TL KDV DAHİL

20% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 792 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 792 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.79 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique Rinse-Off Foaming Cleanser 150ml - Köpük Temizleyici

Clinique Rinse-Off Köpük Temizleyici 145 g :

Marka Adı : Clinique

Ürün Adı : Clinique Rinse-Off Foaming Cleanser 150ml - Köpük Temizleyici

Ürün Miktarı : 150 gr.

Ürün Özellikleri : Tüm cilt tiplerini nazik bir dokunuşla temizlemek için formüle edilmiş bir temizleme köpüğüdür.

Cildinizdeki, kiri, makyaj kalıntılarını ve güneş koruyucu ürünleri temizlemeye yardımcıdır.

Bitkilerle formüle edilmiş olan ürün dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçirilmiştir.

Konsantre formüle sahip olduğundan yoğun bir kıvamı vardır ve bu yoğun kıvamı küçük bir parçanın bile cildinizi kolayca temizleyebilmesine yardım eder. Cildi temizlerken kurtmaz.

Sonuç : Temizlenerek tazelenmiş bir cilde yardım.

Kullanım Şekli : Yüzünüzü su ile ıslattıktan sonra avucunuza aldığınız bir parça ürünü köpürterek yüzünüze masajla uygulayın.

Göz çevresine getirmemeye dikkat edin.

Bol su ile durulayın.

Cildinizin düzgün ve sağlıklı bir görünüme sahip olması ya da bu görünümünü daha uzun bir süre koruyabilmesi için bakımlarının etkili bir şekilde ve uygun ürünler kullanılarak yapılması gerekmektedir.

Cildin uygun ürünler kullanılarak temizlenmesi, nefes almasını ve rahatlamasını sağlamaya yardımcı olur.

Clinique Rinse-Off Köpük Temizleyici 145 g :

Pek çok ürün, cildinizi temizlerken kurumasına da yola çabilmektedir. Bu nedenle kullanacağınız ürünü daha özenli bir şekilde seçmelisiniz.

Clinique Rinse-Off Köpük Temizleyici, cildinizi köpük formuile tahriş etmeden, nazik bir şekilde temizlemeye yardım eder. Makyaj artıkları ve güneş kremlerini arındırarak gözeneklerin tıkanmasını engellemeye yardım eder ve tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak formüle edilmiştir.

Cildinizin temizlenerek rahatlamasını ve tazelenmesini sağlamaya yardım eder.

Pek çok cilt temizleme ürünün neden olabileceği kuruluğa neden olmaz, cildi temizlerken nemin ciltte tutulmasını sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli :

Yüzünüzü özellikle akşamları ürünü kullanarak yıkamalısınız.

Islattığınız yüzünüzü az bir miktar ürünü elinize alın ve göz çevrenize getirmeden, yüzünüze masaj yaparak köpürmesini sağlayın.

Ardından durulayın.

Cildinizi temizlemek için düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Clinique Rinse-Off Foaming Cleanser 150ml - Köpük Temizleyici, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Benzer Ürün Tavsiyesi

Clinique cilt temizleme sütü, kuru ciltlerde cilt ve makyaj temizliği sağlamaya yardım eden bir üründür.Kuru cildi tahriş etmeden temizlemeye yardım eder. Oftalmolojik ve dermatolojik testlerden geçirilerek hazırlanmıştır.Cilde pürüzsüz bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur.