ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

3 Al 2 Öde Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique SPF 30 Yüz Güneş Koruma Kremi 50 ml

7244

Markası : Clinique

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Clinique SPF 30 Yüz Güneş Koruma Kremi 50 ml, Solar Smart teknolojisi ile parfümsüz olarak formüle edilmiştir.

Daha fazla detay

89 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 890 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 890 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.89 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique SPF 30 Yüz Güneş Koruma Kremi 50 ml :

http://www.turuncukasa.com/clinique-spf-50-yuz-gunes-koruma-kremi-50-ml-7035

Marka Adı : Clinique

Ürün Adı : Clinique SPF 30 Yüz Güneş Koruma Kremi

Ürün Miktarı : 50 ml.

Ürün Özellikleri :Spf 30 derecesi güneş koruması içeriğine sahip olan, tüm cilt tiplerinin kullanımı için tasarlanmış bir yüz kremidir.

Spf 30 derecesinde koruma içermektedir ve özellikle sürekli açıkta kaldığı için en fazla korumaya ihtiyaç duyan yüz bölgesi için tasarlanmış ve yağsız formdadır.

Alerji yapma riski en düşük seviyede olarak tasarlanmış olan ürün % 100 parfüm içermez özelliktedir.

Ürün Solar Smart teknolojisi ile formüle edilmiştir ve dermatologlar tarafından test edilerek üretilmiştir.

Sonuç : Zararlı UVAve UVB ışınlarına karşı yüzünüzü spf 30 derecesinde koruma sağlamaya yardım.

Kullanım Şekli : Ürünü güneşe çıkmadan önce tüm yüzünüze masaj yaparak yedirin. Ürünü sudan çıktıktan sonra ve uzun süre güneşte kaldığınızda 2 saatte bir tekrar uygulayarak etkisini koruyabilirsiniz.

Yaz mevsiminin gelmesiyle hepimiz vaktimizin daha uzun saatlerini dışarıda, güneş altında geçiririz.

Bazen plajlarda, bazen piknikte, parkta ya da doğa yürüyüşlerinde sürekli açıkta kalan yüzümüz zararlı güneş ışınlarına maruz kalabilmektedir.

http://www.turuncukasa.com/clinique-spf-50-yuz-gunes-koruma-kremi-50-ml-7035

Uygun ve yüksek koruma faktörü içeren bir ürünle yüzünüzün bugünü ve geleceğini korumaya ve düzgün görünümünde hasar oluşmasını engellemeye yardımcı olabilirsiniz.

Clinique SPF 30 Yüz Güneş Koruma Kremi, cildinizi güneşin zararlı UV ışınlarından koruyabilmek için yardımcı olabilir.

Açık renkli bir cilde sahip, sarışın, kızıl saçlı, solgun cilt yapısınız varsa kış aylarında da güneşin ışınlarına karşı önleminizi almalısınız.

Ürünü güneşe çıkmadan önce yüzünüze uygulayınız, uzun süre güneşte kalmaya devam ederseniz 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayınız.

Clinique SPF 30 Yüz Güneş Koruma Kremi 50 ml, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.