ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique SPF 50 Yüz Güneş Koruma Kremi 50 ml

7245

Markası : Clinique

0 Item Items

Bu sayfadan, indirim fırsatıyla sipariş verebileceğiniz orjinal Clinique SPF 50 Yüz için Güneş Koruma Kremi % 100 parfüm içermemektedir ve alerji yapma riski en alt seviyede tutularak tasarlanmıştır.

Daha fazla detay

89 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 890 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 890 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.89 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique SPF 50 Yüz Güneş Koruma Kremi 50 ml :

Clinique SPF 50 Yüz Güneş Koruma Kremi 50 ml :

Marka Adı : Clinique

Ürün Adı : Clinique SPF 50 Yüz Güneş Koruma Kremi

Ürün Miktarı : 50 ml.

Ürün Özellikleri : Tüm cilt tipleri için tasarlanmış olan güneş koruyucu bir yüz kremidir.

Spf 50 derecesinde koruma içeren yüz kremi sürekli açıkta kalan ve koruma ihtiyacı duyan yüz bölgesi için tasarlanmıştır.

% 100 parfüm içermez ve alerji yapma riski en alt seviyede tutularak üretilmiştir.

Ayrıca sürekli açıkta kalarak güneşin UV ışınlarının zararlarına maruz kalabilecek yüz bölgesindeki hassas cildinizde oluşabilecek foto yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlamaya yardım ederek anti aging etki elde etmenize de yardım edebilir.

Solar Smart teknolojisi ile üretilen koruyucu güneş kremi dermatologlar tarafından test edilerek üretilmiştir.

Sonuç : Yüz bölgesi için zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı spf 50 derecesinde koruma sağlamaya yardım.

Kullanım Şekli : Ürünü güneşe çıkmadan önce tüm yüzünüze uygulayın. Ürünü sudan çıktıktan sonra ve uzun süre güneşte kaldığınızda 2 saatte bir tekrar uygulayınız.

Cildiniz korunmaya ihtiyaç duyar. Özellikle güneşin zararlı ışınları cildiniz için pek çok hasara neden olabilir ; Kuruluk, çil ve leke oluşumları, yanıklar, erken yaşlarda görülebilen yaşlılık belirtilerini oluşması bu sorunlardan bazılarıdır.

Clinique SPF 50 Yüz Güneş Koruma Kremi 50 ml :

Yüzünüz sürekli açıkta kaldığı ve pek çok dış etkene maruz kaldığından kolayca hasarlanabilmektedir. Özellikle cilt tonunuz açıksa yüksek koruma faktörü içeren bir ürünle hem yaz hem da kış aylarında korunması önemlidir.

Düzenli bir şekilde kullanarak yüzünüzün bugünü ve geleceği için düzgün görünümünü daha uzun süre korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Clinique SPF 50 Yüz Güneş Koruma Kremi solar smart teknolojisi ile üretilmiş olan yüz için koruyucu özellikli güneş kremidir dermatologlar tarafından test edilmiştir.

Bu nedenle güneşe çıkmadan önce öncelikli olarak açıkta kalan yüz bölgenizi ve güneşlenme sırasında vücudunuzu uygun ürünlerle korumanız gerekmektedir.

Clinique SPF 50 Yüz Güneş Koruma Kremi 50 ml, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.