ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

3 Al 2 Öde Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Clinique Superfine Liner Kaş Kalemi

Markası : Clinique

0 Item Items

Severek kullanacağınız, Clinique Superfine Liner Kaş Kalemini, uygun fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

71 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 710 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 710 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.71 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Clinique Superfine Liner Kaş Kalemi

Clinique Instant Lift Kaş Kalemi

Marka Adı: Clinique
Ürün Adı: Clinique Superfine Liner Kaş Kalemi
Ürün Miktarı: 8g
Ürün Özellikleri: Ürünün otomatik açılan ucu ile en ince ayrıntılara bie ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ürün, Deep Brown ve Soft Brown olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir.
Sonuç: Kaşlarınıza istediğiniz şekli verme konusunda size yardımcı olmaya çalışır.
Kullanım Şekli: Ürününüzü kullanırken, ucunu sabit tutarak saat yönünde bir tur çeviriniz. Ürün ucu sadece yukarıya çıkabilir. Çıkarmak için, Clinique makyaj temizleyicisinden yardım alabilirsiniz.
Yüz ifadesinin önemli bir parçasını kaşlarımız oluşturur. Kaşlarımızın duruşu, yüz güzelliğimizi etkilediği gibi yüzümüzdeki ifadeyi de etkiler. Bizi çatık kaşlı durdurarak, sinirli görünmemize yol açabilir.
Son zamanlarda kaş konusunda da moda, sürekli değişmektedir. Bazen ince yay gibi kaşlar moda olurken, bazen de kalın ve düz kaşlar moda olmaktadır. Bizler de zaman zaman kaş şeklimizde değişiklikler yapmak isteriz. Bu değişikliği yapma konusunda bir takım kozmetik ürünlerden yararlanabiliriz.
Kaş aralarında boşluk olanlar, seyrek kaşlı olanlar ve kaşına şekil vermek isteyen kişiler, kaş kaleminden yararlanabilirler.
Clinique Superfine Liner Kaş Kaleminin ince ucu, kaşınızdaki küçük boşlukları doldurmanıza yardımcı olmaya çalışır. Belirgin kaşlar elde etmenize imkan sağlayabilir. Ürünün ucu otomatik açıldığı için, kırılma, bozulma gibi sorunla karşı karşıya gelmeyebilirsiniz.
Turuncu Kasa’ da Clinique superfine Liner Kaş Kalemine avantajlı fiyat seçeneğiyle sahip olmanız mümkündür.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler

Next Previous