ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium (2'li Paket)

30158

Markası : Colgate

275 Item Items

Dil, diş, yanak ve dişeti temizliğinizde yardımcı olabilecek, Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium (2'li Paket), bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

20.00 TL KDV DAHİL

12 TL KDV DAHİL

40% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 120 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 120 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium (2'li Paket)

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium (2'li Paket)

Marka Adı: Colgate

Ürün Adı: Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium

Ürün Miktarı: 2 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri: Yetişkinlerin kullanımına uygun diş fırçasıdır. Dil, diş, yanak ve diş etlerinin temizliğinde kullanılır. Arayüz fırça kıllarına ve temizleyici fırça ucuna ve orta sertlikte kıllara sahiptir. Komple ağız temizliği sunar.

Sonuç: Ağız bakımınızı tamamlamanızda yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Diş fırçanıza, bir miktar diş macunu sıkabilir ve dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

Ağız ve diş bakımı, kişisel bakımın en önemli adımlarından biridir. Düzenli olarak ağız bakımını yerine getirmek, diş sağlığı açısından oldukça önemlidir. Düzenli ağız bakımı yerine getirilmediğinde, dişlerde çürümeler, plak oluşumları gibi çeşitli problemler ortaya çıkabilir.

Bu problemlerin dışında, dişlerin kirli, lekeli ve bakımsız görünmesi estetik açıdan da hoş karşılanmaz. İnsanlar birbirleriyle iletişim kurarken, genellikle dişler ilk izlenimde dikkati çeker.

Ağız bakımı denildiğinde genellikle insanların aklına diş fırçalamakgelir. Ancak sadece dişleri fırçalamak, tam anlamda bir hijyen sağlamaz. Diş aralarının, dil ve yanakların da temizliğinin yapılması gerekir.

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası – Medium, komple ağız temizliği yapmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Arka kısmındaki dil ve yanak temizleyicisi ile eksiksiz bir ağız temizliği sağlayabilirsiniz.

Diğer fırçalarla kıyaslandığında daha fazla plağı temizler. Sahip olduğu arayüz fırça kılları ve temizleyici fırça ucu ile derinlemesine temizlik sağlar. Dişleri temizlerken, parlatmaya çalışır. Orta sertlikle kıllara sahiptir.

Çok sert kıllara sahip diş fırçalarıyla dişinizi fırçalamak, diş minenize ve diş etlerinize zarar verebilir. Ağız bakımında önemli olan bir diğer husus, ağız ve diş yapısına uygun bakım ürünlerini tercih etmektir.

Ağız bakımında dil, diş, yanak ve diş eti temizliğinin de yerine getirilmesi gerekir.

Uzmanlar, diş fırçanızı 3 ayda bir değiştirmenizi önermektedir.

Colgate 360 Komple Ağız Temizliği Diş Fırçası - Medium (2'li Paket), Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Hemen sipariş vererek, kullanmaya başlayabilirsiniz.