ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası

8656

Markası : Colgate

0 Item Items

Yumuşak başlığı ile hassas ve etkili bir temizlik sağlamaya yardımcı Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası'nı bu sayfadan indirimli fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

28 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 280 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 280 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası :

 Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası

Ürün Miktarı : 1 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri : Pilli özelliğe sahip diş fırçası titreşimle uyararak daha etkili bir temizlik sağlamaya yardım eder. Özellikle çocuklar dişlerini düzgün bir şekilde fırçalamak da zorlanırlar, pilli diş fırçası ise dönerek ve titreşimle dişlerin yüzeyinde hızlı ve düzgün bir temizleme sağlamaya yardım eder. Açma ve kapama düğmesi vardır. Dişleri plaklardan temizlemeye yardım eder. Barbie deseni ile kız çocukları tarafından beğenilen bir üründür. Yumuşak fırça kılları ile hassas bir temizlik sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Barbie çocuk pilli diş fırçası ile kolay, hızlı, etkili diş temizliği sağlayabilirsiniz.

Kullanım Şekli : Açma- kapama düğmesi ile açınız ve dişlere tutunuz, dişlerin üzerinde gezdirerek iki dakika kadar dişlerin fırçalanmasını sağlayınız. İşini bittiğinde düğmesinden kapatarak kaldırınız. İki adet pil ile çalışmaktadır.

İçerik : Pille çalışan diş fırçası

 

Diş fırçalama alışkanlığı küçük yaşlarda kazanılır ve özellikle de kalıcı dişler çıktıktan sonra bu dişleri ömür boyu taşıyacağımız için temizlenmesi son derece önemlidir. Dişler yeteri kadar temizlenmediğinde biriken artıklar dişlere yapışan plak tabakasını oluşturur ve tabaka dişlerin çürümesine, dişeti rahatsızlıkları oluşmasına yol açabilir.

Çocuklar dişlerini fırçalama alışkanlığı kazanmış olsalar da bu temizlik düzgün şekilde yapılmadığında yine de çürüklere ve diş kayıplarına yol açabilmektedir. Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası, dişlerin daha kolay bir şekilde fırçalanmasını ve dişetlerine masaj yapmayı kolaylaştırır ve sevimli figürü ile diş temizliğini daha eğlenceli hale getirmeye yardım eder.

Özellikle kız çocuklarının çok sevdiği Barbie figürü ile resimlendirilmiş fırça ile bu temizlik alışkanlığını kolayca kazandırabilir ve yumuşak fırçası ile hassas, düzgün bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Fırça kılları titreşimle hareket eder, döner ve sadece tuttuğunuzda bile kolayca dişlerin yüzeyini temizler. Sıradan diş fırçalarına göre daha iyi bir hijyen sağlamak için yardım eder.

Hello Kitty serisinde de çocukların sevebileceği pek çok ağız bakım ürünü bulunmaktadır.

Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

18 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
(Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası)

 Report abuse