ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Colgate Diş Fırçası 360 Derece Optik Beyaz Orta

30787

Markası : Colgate

4 Item Items

Colgate Diş Fırçası 360 Derece Optik Beyaz Orta

Daha fazla detay

15.50 TL KDV DAHİL

10.85 TL KDV DAHİL

30% indirim

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 108 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 108 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.11 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Colgate Diş Fırçası 360 Derece Optik Beyaz Orta

Marka Adı: Colgate

Ürün Adı: Colgate Diş Fırçası 360 derece optik beyaz orta

Ürün Miktarı: 1 Adet

Ürün Özellikleri: Dişlerde bulunan besin kalıntılarını ve bakteri oluşumunu en aza indirmeye yardımcı temizleme fırçası. Bu fırça orta sert kıllara sahiptir. Beyazlatıcı ve parlatıcı fırça kıllarına sahip olduğu gibi fırçanın arka yüzeyinde dil ve yanak bölgesini temizleyici kısımda bulunmaktadır.

Sonuç: Ağız bakımınızı sağladığı için daha güzel gülümsemelere neden olur.

Diş ve ağız sağlığında en önemli unsur düzenli olarak dişlerin fırçalanmasıdır. Ağız bakımına ne kadar özen gösterilirse bakteriler diş minelerine o kadar zarar vermez.

Diş fırçasının kılları yumuşak, orta ve sert olmak üzere üç çeşit olmaktadır. Sert kıllı diş fırçalarını genellikle çay kahve ve sigara kullananlar tercih etmektedir fakat sert kıllı fırçalar diş eti çekilmelerine neden olabilmektedir. Diş fırçasını çok bastırmadan fırçalamak önerilir. Hassas ve diş eti problemi olan kişiler ise genellikle yumuşak kıllı fırçaları tercih etmektedir. Fırça kılları yıpranmış ise diş fırçanızı değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde diş etinize zarar verir. Diş hekimleri 3 aydan sonra diş fırçanızın yenilenmesini önermektedirler. Doğru ve düzenli bir şekilde fırçalamak çok önemlidir.

Colgate Diş Fırçası 360 derece sayesinde ağız ve dişlerde en ulaşılmaz yerlere ulaşarak en iyi bakımı sağlamaktadır. Dil ve yanak bölgelerini temizleme özelliğine sahip bu diş fırçası bakterileri % 96’dan daha fazla temizleme gücüne sahiptir. Çok fonksiyonlu bu fırça sadece dişlerinizi değil daha fazla temizlik sağladığını hissettirecektir.

Dişler her yaşta günde en az 2 kez ya da 3 kez fırçalanmalıdır.Aşırı asitli ve şekerli gıdalardan olabildiğinizce uzak durunuz. Aşırı asitli ve şekerli yiyecekler dişlerde oluşan bakterilere sebep olur ve bu bakteriler diş üzerin de plak oluşumuna sebep olur. Sigara, kahve ve çay tüketimi dişlerde oluşabilecek lekelenmelere neden olmaktadır.

Yemeklerden sonra en az yarım saat sonra diş fırçalamak Hekimlerin önerisidir. Yemekten sonra hemen fırçalanan dişler, oluşan asidin ağız içinde yayılmasına neden olmaktadır. Uygun diş fırçalanması ve diş ipi ile de diş arasında kalan yemek artıklarını temizlemeniz gerekmektedir. Diş fırçası kişiye özel bir eşyası olduğu için başkalarıyla asla paylaşılmaması gerekmektedir. 

Kullanım Şekli: Diş fırçasını ıslatmadan üzerine az miktarda macun sıkılarak diş yüzeyi 45 derecelik açıyla dairesel hareketler ile bastırmadan fırçalanır ve bol su ile ağız çalkalanır. Tüm bu ağız bakımı 2-3 dakikamızı alır.

 

Colgate Diş Fırçası Turuncu Kasa’da indirimli fiyata satılmaktadır.