ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml

8651

Markası : Colgate

0 Item Items

Colgate Hassas Dişler

Hassas dişlerde anında etki göstermeye yardımcı Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml, bu sayfadan ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

16 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 160 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 160 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml :

 Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml

Ürün Miktarı : 75 ml.

Ürün Özellikleri : Hassas dişlerde yaşadığınız sızlamaya karşı rahatlatıcı etki sağlamaya yardımcı diş macunudur. Dişleri plaklardan temizlemeye ve çürük oluşumlarına karşı koruma sağlamaya yardım eder. Diş ve dişetlerinde oluşan hassasiyetin rahatlatılmasına, ferahlık vermeye, çürük oluşumlarına karşı koruyuculuk sağlamaya yardımcı diş macunudur. Daha etkili yeni formülü ile diş temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dişleri görünmez bir kalkan gibi sararak uzun süre koruma sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Hızlı bir diş ve dişeti rahatlaması sağlamaya, nefesinizde ferahlığa ve plakları temizlemeye, çürüklere karşı koruyuculuk sağlamaya, diş minelerini güçlendirmeye yardımcı diş macunudur.

Kullanım Şekli : Dişlerinizi günde en az iki defa, en az iki dakika süre ile fırçalayınız ve ağzınızı çalkalayınız. Her gün düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

İçerik : Pro argin formülüne sahiptir.

 

Dişleri saran diş mineleri pek çok nedenle hasar görebilir ve dişlerin sinir uçları ortaya çıkar bu da dişlerin kolayca daha hassas hale gelmesine neden olabilir. Bu hassasiyet bir şeyler yerken ve içerken sızlama ile kendini gösterir, dişler soğuk ve sıcağa karşı daha hassas hale gelir.

Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml, dişlerde hassasiyet yaşayan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Dişleri görünmez bir koruma kalkanı gibi sararak güçlendirmeye, diş minelerini korumaya yardım eder. Sızlamaları hızlı bir şekilde rahatlatarak diş ve dişetlerini plak oluşumlarından temizlemeye yardım eder.

Dişlerin düzenli bir şekilde fırçalanması gerekir, hatta sadece fırçalamak etkili bir temizleme için yetmeyecektir, dişlerin araları diş ipi ile temizlenmeli, ağız için çalkalama suyu ile çalkalanmalıdır. Diş ve ağız içinde yaşadığınız sorunlar ya da diş yapınıza uygun ürünler tercih ederek ağız içinin daha sağlıklı olmasını sağlamak için yardımcı olabilirsiniz.

Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.