ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Cumlaude Lab Neoviderm Emülsiyon 100ml

18082

Markası : Cumlaude Lab

2 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Cumlaude Lab Neoviderm Emülsiyon 100ml, kimyasal peeling, küçük aşınmalar sonrası görülen tahriş ve kızarıklık gibi Akut ve kronik cilt problemlerinin giderilmesinde ve nem vermeye yardımcı bir üründür.

Daha fazla detay

130.80 TL KDV DAHİL

58.86 TL KDV DAHİL

55% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 588 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 588 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.59 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Cumlaude Lab Neoviderm Emülsiyon 100ml

Cumlaude Lab Neoviderm Emülsiyon 100ml

Cumlaude Lab uzmanları tarafından tasarlanan Neoviderm,hasarlı ciltler için emülsiyondur. Onarıcı ve nemlendirici özelliği, cilttekitahrişlerin yatıştırılmasına ve cilt sağlığının tekrar kazandırılmasına yardımeder. Hasar gören cildi rahatlatmaya, sakinleştirmeye ve kızarıklıkları gidermeye yardımcı olur.Cildi nemlendirmeye ve koruyucu tabakasını yapılandırmaya yardımcıdır.

Güneş yanıkları, yüzeysel yaralar,kimyasal peeling sonrası için geliştirilmiş emülsiyondur.

Cumlaude Lab Neoviderm Emülsiyon 100ml

Cumlaude Lab Neoviderm Emülsiyon 100ml, hasarlı ciltler için emülsiyon.

Yanıklar, kimyasal peeling, küçük aşınmalar sonrası görülen tahriş ve kızarıklık gibiAkut ve kronik cilt problemlerinin giderilmesinde yardımcıdır.

Cildi nemlendirir, koruyucu tabakanın onarılmasına yardım eder.

Ciltteki tahriş, kızarıklık durumların giderilmesine yardımcıdır. 

İçerik:

Alginate % 0.7: Kahverengi deniz yosunu türlerinde bulunanyapısal bir polisakkarittir. Alginat yumuşak yapıda bir jeldir.

Beta-glucan Hydrogel % 2 (Beta D-Glukan 0.1):

Hyaluronic Acid %0.01:

Beta Glukan %0.1:

Neoviderm:

Kullanım Şekli:

Temiz ve kuru cilde geniş tabaka halinde masajla uygulayın.Ürün fazlası ciltte bırakılır. Günde 3 kez sürülebilir.

Cumlaude Lab Neoviderm Emülsiyon 100ml, kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.