ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30 50ml

7231

Markası : Cumlaude Lab

0 Item Items

Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30 50ml, Kuru ciltlere yoğun nem kazandırmak için çalışan ve güneşe karşı koruma sağlamaya yardımcı ürünü, bu sayfadan ucuz fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

94.80 TL KDV DAHİL

85.32 TL KDV DAHİL

10% indirim

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 853 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 853 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.85 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30 50ml :

Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30 50ml :

Kuru ve çok kurumuş ciltlere yoğun nem kazandırmak için çalışan ve güneşe karşı koruma sağlayan bir üründür.

Yenileyici ve yenden yapılandırıcı özellikteki krem,epidermis tabakaya nem kazandırarak cildi güçlendirir, lipit tabakasını onarır,yenilemeye yardım eder.

Cildi yoğun neme ihtiyaç duyan cilt tipleri için uygun olanürün, içeriğinde bulunan spf 30 derecesiyle güneşe karşı da koruma sağlamayayardım eder.

Düzenli kullanımla cildi, nazikçe yenilerken, üst düzeyde nemlendirir. İhtiyacı olan nemi de kazanan cildin bariyerleri güçlenerek, ciltdış hasarlardan da korunmuş olur. Daha düzgün ve canlı bir görünüm elde edilmesine yardım eder.f

Cilt, asla değişmeyecek bir giysi gibi, her zaman sizinlebirliktedir ve doğru bir şekilde bakımı sağlanamazsa geri dönüşü olmayan hasaroluşumları görülebilmektedir. Bu sebeple cildinize iyi bakmak ihtiyacı olandoğru bakımı yapabilmek çok önemlidir.

Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30 50ml :

Güneş ışınlarının faydaları bilinmekle birlikte, ozon tabakasının da incelereketkisini kaybetmesiyle güneş ışınlarının zararları insanlar ve canlılar için artmakta ve cilt, normaldençok daha hızlı bir şekilde yaşlanmaya, lekelenmeye ve hasarlanmaya başlayabilmektedir. Uzmanlar yaz ve kış aylarında bile güneş ışınlarından uygun ürünlerle cildin korunması gerekliliğini anlatmaktadırlar.

Özellikle açık tenli kişiler mutlaka etkili bir ürünlekorunmalıdırlar. Lekelenme ve çillenmeler, erken yaşlılık belirtileri,kuruluklar, yanıklar, kanser oluşumlarına sebebiyet vermek bu zararlıetkilerden bazılarıdır.

Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30, cilde yoğun bir nem kazandıran ve güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardım eden bir üründür, cildinizde kadifemsi bir yumuşaklık elde etmenize, cildin rahatlamasına ve canlılık kazanmasına yardım eder.

Kullanım Şekli :

Güneşe çıkmadan 20-30 dakika kadar önce uygulayınız.

Aşırı terlemelerden, banyodan sonra ve güneşte uzun süre kaldığınızda uygulamaları 2,5 saatte bir tekrarlayınız.

Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30 50ml, Turuncu Kasa'da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.