ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Cumlaude Lab Topylaude Body Wash 200ml

ZZ13132

Markası : Cumlaude Lab

0 Item Items

Kuru, hassas ve atopik ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilen, Cumlaude Lab Topylaude Body Wash, yüz ve vücut temizleme jelini, bu sayfadan avantajlı fiyatı ve 200 ml'lik boyutu ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

42.95 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 429 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 429 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.43 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Cumlaude Lab Topylaude Body Wash 200ml

Cumlaude Lab Topylaude Body Wash 200ml

Cumlaude Lab tarafından geliştirilen kuru ve hassas ciltleriçin vücut ve yüz temizleyici Topylaude Body Wash, sabun içermeyen yumuşakyapısıyla kuru, hassas ve atopik ciltlerin kullanımına uygundur. Cildinkoruyucu tabakasına zarar vermeden nazikçe temizlik sağlar. Dermatolojik testlerden geçirilen bu vücut ve yüz temizleyicisi, çocuklarınkullanımına da uygundur.

Kuru, hassas ve atopik ciltler cilt kuruluğuna en yatkınciltlerdir. Cilt kuruluğu, ciltte pullanmaya, soyulmaya, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya,gerilmeye ve ağrı-acıya sebep olur. Bu ciltlerin bakım ve temizliğindekullanılacak ürünlerin özel yapıda olması gerekir. Cilt yapısına zararvermeyecek ve kuruluğa sebep olmayacak banyo ürünleri kullanılmalıdır.

Cumlaude Lab Topylaude Body Wash 200ml

Cumlaude Lab Topylaude Body Wash 200ml, kuru, hassas veatopik ciltler için duş jeli.

Sabun içermeyen yapısıyla, yüz ve vücut temizleyicisidir.

Cilde rahatlık ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardım eder.

Sabun içermeyen yapısı cilde zarar vermeden, nazikçetemizlemeye yardımcı olur.

Sert suyun kurutucu etkisine karşı cildi korumaya yardım eder.

Lipitlerin üretimine destek olur. 

Çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun olan duş jeli, pul pul dökülmeyi azaltmaya yardımcı olur.

İçerik:

Gliserin, Laktik Asit, Aloe Vera

Kullanım Şekli:

Banyo ve duş sırasında nemli cilde, göz, yüz, dekoltebölgesine köpürterek uygulanır ve bol suyla durulanır. Vücut için süngeryardımıyla köpürtülerek uygulanır ve durulanır.

Cumlaude Lab Topylaude Body Wash 200ml, kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.