ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Cumlaude Lab Topylaude Omega Crema 100ml

18083

Markası : Cumlaude Lab

5 Item Items

Cumlaude Lab Topylaude Omega Cream 100ml, Atopik dermatitli ciltlerde koruma ve lipit artışına yardımcı formüle sahip, omega içeren, nemlendirici bir kremdir.

Daha fazla detay

80.40 TL KDV DAHİL

52.26 TL KDV DAHİL

35% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 522 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 522 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.52 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Cumlaude Lab Topylaude Omega Crema 100ml

Cumlaude Lab Topylaude Omega Crema 100ml

Cumlaude Lab tarafından geliştirilen kuru, hassas, atopik veegzamalı ciltler için günlük kullanıma uygun nemlendirici kremdir. Yüz vevücutta atopik dermatit görülen, pullanmış ve hasara uğrayan bölgeleri içinkullanılabilir. Günlük kullanıma uygun nemlendirici kremdir. Tahriş, kuruluk,kaşıntı, pullanma, soyulma gibi nemsizlik sorunlarını gidermeye yardım eder.Cildin koruyucu tabakasını güçlendirerek, nem bariyerlerini korumaya alır.

Kuru, hassas, atopik ciltlerde en çok görülencilt sorunlarından birisi cilt kuruluğudur. Nemsizlik ciltte kuruluğa, pullanmaya,soyulmaya, tahrişe, kızarıklığa ve kaşıntıya sebep olur. Ayrıca cilttegerginlik hissi, ağrı ve acıya sebep olur.

Cumlaude Lab Topylaude Omega Crema 100ml

Cumlaude Lab Topylaude Omega Crema 100ml, kuru, hassas,atopik ciltler için cilt bakım kremi.

Atopik dermatit bölgelerde koruma ve lipit artışına yardımcı formüle sahiptir.

Omega 3 ve 6 yağ asitleri içerir.

Nem tutan lipitlerin üretimini destekler, su kaybını azaltmaya yardımcı olur.

Cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırmaya yardımcıdır.

Kutanöz yüzeyinin lipit konsantrasyonunu artırmaya yardımeder.

İçerik:

Borage oil (Hodan Yağı) ,Shea Yağı (Gama Linolenik veLinoleik Asit),Linseed oil (Keten Tohumu Yağı),Gliserin, allantoin, pantenol, squalane,lestin

Kullanım Şekli:

Temiz ve kuru cilde, yüz ve vücuda ihtiyaç halindeuygulanır.

Cumlaude Lab Topylaude Omega Crema 100ml, kampanyalıfiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.