ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel 500 ml

13154

Markası : Darphin

8 Item Items

Cildinizde daha düzgün bir görünüm sağlamaya yardımcı Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel - Selülit Karşıtı Jel bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

295.00 TL KDV DAHİL

191.75 TL KDV DAHİL

35% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1917 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1917 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.92 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel 500 ml

Marka Adı :Darphin

Ürün Adı : Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel - Selülit Karşıtı Jel

Ürün Miktarı : 500 ml

Ürün Özellikleri : Selülit sorunu oluşan bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Düzenli kullanımla vücudunuzda sıkılaşma sağlamaya ve selülit görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcı olan ürünü kol, bacak, basen, kalça, bel ve karın bölgenizde kullanabilirsiniz.

Sonuç : Sıkılaşmış bir vücut ve selülitlerle savaşmanıza yardım.

Kullanım Şekli : Özellikle banyodan sonra, selülit oluşan kol,bacak, basen, kalça, bel ve karın bölgelerine yukarı doğru yapacağınız masaj hareketleri ile sabah akşam uygulayınız.

İçerik : Guarana ve Forskolin özleri içermektedir.

Özellikle yaşınızın ilerlemesiyle cilt dokusundaki lifleri azalmaya ve cilt yerçekimine karşı dayanamamaya başlar ve ciltaltındaki yağlar da bu nedene bağlı olarak cilt yüzeyine daha fazla yaklaşır ve selülit görünümüne yol açabilirler.

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel - Coleus Barbatus Ve Porio Cocos Özlü Selülit Karşıtı Jel:

Tabi ki selülit sorunu sadece yaşla ilgili değildir, bazen hızlı kilo alıp verme, düzensiz beslenme, alkol kullanmak ve dengesiz beslenme ile oluşan yağ birikimleri, portakal kabuğu görünümlerine benzeyen selülitleri oluşturabilmekte ve bu oldukça rahatsız edici bir durum olabilmektedir.

Karın, bel, basen, kalça, bacak, kol bölgesinde oluşan yağ birikmesi görüntüleri olan selülitler ve sarkmalar en önde gelen vücut sorunlarından biridir ve özellikle bayanlar bu sorunlarından kurtulabilmek için uzun yıllardır farklı ürünler deneyerek çözümler aramaktadırlar.

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel - Selülit Karşıtı Jel, sizi bu arayıştan kurtaracak ve selülitsorunlarınızla savaşabilmenize yardım edecektir, vücudunuzda sıkılaşma ve toparlanma da sağlamaya yardım ederek daha düzgün bir fiziğe kavuşabilmenize destek olur.

Yumuşak jel dokusu cilt tarafından kolayca emilerek cildi rahatlatır.

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel - Selülit Karşıtı Jel, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan birüründür.