ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Daylong Actinica Lotion 30 gr - Güneş Koruyucu Losyon

21022

Markası : Daylong

33 Item Items

Daylong Actinica Lotion, Güneş Koruyucu Losyonu, ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

52.00 TL KDV DAHİL

36.4 TL KDV DAHİL

30% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 363 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 363 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.36 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Daylong Actinica Lotion 30 gr - Güneş Koruyucu Losyon

Daylong Actinica Lotion 30 ml - Güneş Koruyucu Losyon

Marka Adı: Daylong
Ürün Adı: Daylong Actinica Lotion
Ürün Miktarı: 30 gr
Ürün Özellikleri: UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlar. Uzun süre Güneş’ e maruz kalınan durumlarda kullanıma uygundur. Nemlendirici özelliği vardır.
Sonuç: Cildin Güneş’in zararlı ışınlarından korunmasına yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Güneş’e çıkmadan 20 dakika önce uygulanır. Uzun süre koruma sağlasa da, cildi Güneş’e karşı fazla hassas olan ciltler, fazla Güneş altında kalmamalıdır. Kullanırken, her hangi bir rahatsızlık ya da yan etki hissedilirse, başka bir ürün kullanılması gerekir.
Güneşışınlarının zararlı etkileri, insan cildinde olumsuz sonuçlar yaratabilir. Lekelenmeler, erken yaşlanmalar olabileceği gibi daha büyük rahatsızlıklara da yol açabilir.
Şemsiye ve şapka kullanarak, Güneş’ten korunmak mümkündür. Kıyafet seçimi de Güneş’ten korunmak için bir yöntem olabilir. Ancak, bu yöntemler, tam bir koruyuculuk sağlamaya yetmez.
Hangi mevsim olursa olsun, güneşe çıkmadan güneş koruyucu ürünler kullanmak çok önemlidir.
Daylong Actinica Lotion 30 ml - Güneş Koruyucu Losyon
Daylong Actinica Lotion, Güneş’ e karşı çok yüksek koruma sağlayan bir üründür. Cilt rahatsızlıklarının görülme riski olan kişilerin kullanımına uygundur. Uzun süreli koruma sağlayabilir.
Güneş’e karşı çok hassas ciltlerin kullanabileceği, Daylong Actinica Lotion, cildi nemlendirmeye de yardımcı olmaya çalışır.
Uzun süre güneş koruması sağlasa da, güneşe karşı aşırı duyarlı kişilerin, güneş altında fazla kalmamaları gerekir. Cilt tarafından rahatça emilir.
Kıyafetlerinizi, güneş koruyucunuz, cildinizde emildikten sonra giymeniz önerilir.
Cildimiz kıymetlidir. Dış etkenlere karşı cildimizi koruyacak önlemler almayı ihmal etmemeliyiz.
Cilt sağlığını korumak, biraz da bizim elimizdedir. Cildimiz hassastır, her ürünü kullanmamalıyız. Kullanacağımız ürünlerin içeriği ve özellikleri oldukça önemlidir.
Daylong Actinica Lotion, Turuncu Kasa’ da oldukça uygun fiyata satılan bir üründür.