ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Daylong Baby Cream Spf 30 50 ml - Bebek Güneş Kremi

21024

Markası : Daylong

0 Item Items

Hassas bebeklerin cildinde kullanılan, Spf 30 derecelik güneş koruması sağlayan, Daylong Baby Cream ürününü, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

56 TL KDV DAHİL

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 560 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 560 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.56 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Daylong Baby Cream Spf 30 50 ml - Bebek Güneş Kremi

Daylong Baby Creme Spf 30 50 ml - Bebek Güneş Kremi

Marka Adı: Daylong
Ürün Adı: Daylong Baby Cream Spf 30 - Bebek Güneş Kremi
Ürün Miktarı: 50 ml
Ürün Özellikleri: Bebekler, çocuklar ve cildi çok hassas olan kişilerin kullanımına uygundur. UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.
Sonuç: Cildinizi Güneş'ten korumaya yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Güneş'e çıkmadan önce uygulanmalıdır.
Bebeklerin ve çocukların cildi, yetişkinlerin cildine göre çok daha hassastır. ciltleri, dış etkenlerden çok daha çabuk hasar görebilir.
Bebeklerin hassas cildi, çok incedir. Bu yüzden de tahrişlere daha açıktır.Hassas olan bebeklerin cildini, Güneş'in zararlı ışınlarından korumak oldukça önemlidir.
Bunun için Güneş koruyucu ürünler kullanabilirsiniz. ancak bu ürünlerin, özellikleri ve içerikleri, bebeğin cilt sağlığı bakımından oldukça önemlidir.
Ne kadar etkili bir koruyucu kullansanız da bebeğinizi, Güneş altında uzun süre bırakmayın.
Daylong Baby Creme Spf 30 50 ml - Bebek Güneş Kremi
Daylong Baby Cream Spf 30, bebek ve çocukları, Güneş'in zararlı ışınlarından korumak amacıyla geliştirilmiştir.
Herhangi bir kimyasal ya da parfüm içermediğinden, hassas cilde sahip olan, yetişkinlerin de kullanımına uygundur.
Suya dayanıklı özelliği ile uzun süre koruma sağlamaya çalışır. UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardımcıdır.
Bebeklerin hassas cildine kullanılan ürünlere çok dikkat edilmelidir. Doğru ürünler tercih edilmediğinde, istenilmeyen sonuçlarla karşılaşmak, ne yazık ki mümkündür.
Daylong Baby Cream Spf 30 50 ml - Bebek Güneş Kremi, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.