ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

DDF Üçlü Anti-Age Sistem

ZZ19006

Markası : DDF

0 Item Items

Cildinizi ve göz çevrenizi, sıkılaştırıcı, toparlayıcı özellikte ürünlerden oluşan, DDF Üçlü Anti-Age Sistem'i, sayfamızda inceleyebilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

347.00 TL KDV DAHİL

312.3 TL KDV DAHİL

10% indirim

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 3123 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 3123 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 3.12 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

DDF Üçlü Anti-Age Sistem

DDF Needleless Botox Kofre

Marka Adı: DDF

Ürün Adı: DDF Üçlü Anti-Age Sistem

Ürün Miktarı: Wrinkle Relax 15 ml, Advanced Firming Cream 14 gr, Advanced Firming Eye Concentrate 7 gr

Ürün Özellikleri: Bu kofre içinde bulunan ürünler; Aydınlık, genç ve canlı bir cilt görünümü sunmaya çalışır. Cildi sıkılaştırmaya ve kırışıklıklık sorunlarıyla mücadele etmeye yardım eder. Cildin esnekliğini artırmaya çalışır. *Wrinkle Relax; tüm ciltlerin kullanımına uygun bir nemlendiricidir. İnce çizgi görünümüyle mücadele etmeye çalışır. *Advanced Firming Cream; olgun, kuru ve normal yapıdaki ciltlerde nemlenme ve esnelik sağlamaya çalışır. *Advanced Firming Eye Concentrate; göz çevresi sorunlarıyla mücadele etmeye, göz çevresinde sıkılaşma, nemlenme ve yenilenme sağlamaya çalışır. Cilt yapısını güçlendirmeye yardımcı olur.

Sonuç: Genç ve canlı bir cilt görünümüne yardımcı olmaya çalışır.

Kullanım Şekli: Kullanım şekli, ürünlerin geniş açıklamalarında belirtilmiştir.

DDF Üçlü Anti-Age Sistem; DDF Wirinkle Relax, DDF Advanced Eye Firming Concentrate ve DDF Advanced Firming Cream içerir.

Gülmek, göz kırpmak gibi durumlar göz çevresinde, dudak çevresinde, alında ve kaş arasında mimik çizgilerine ve kırışıklıklara sebep olur. DDF bu izlerin azalması için yardımcı ürünler geliştirmiştir. Düzenli kullanımda gözle görülür sonuçlara ulaşabilirsiniz.

**DDF Wirinkle Relax:

Tüm ciltlerin kullanımına uygun nemlendirici ve botoks etkili kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olmaya çalışır. Cildi nemlendirerek, güçlendirmeye çalışır.

Mimik çizgilerinin görünümünü hafifletmeye çalışır.

Cilde esneklik kazandırmaya çalışırken, kırışıklıkları ve çizgileri azaltmada yardımcı olmaya çalışır.

Kullanım Şekli:

İlk 2 ay sabah ve akşam, 2aydan sonra sadece sabahları temiz cilde kaş arası, göz kenarları, dudak çevresi ve alın gibi çizgi, kırışıklıkların olduğu bölgelere uygulayın.

**DDF Advanced Eye Firming Concentrate:

Göz çevresini, toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özellik içerir. Göz çevresini nemlendirmeye yardımcı olur. Aydınlık bir cilt görünümü sunmaya yardım eder.

İçeriğindekafein, zerdeçal ve gliserin bulunur.

İçerdiği kafein ile, gözaltı kusurlarının (morluk, torbalanma, çizgi, kırışıklık) azalmasına yardımcı olmaya çalışır. Göz çevresini besleyerek, genç bir cilt görünümüne yardımcı olmaya çalışır.

Kullanım Şekli:

Günde 2 kez olmak üzere sabah ve akşam, temiz göz çevresinemasajla uygulayın.

**DDF Advanced Firming Cream :

Olgun, kuru ve normal ciltler için tasarlanmış bir kremdir. Cildi sıkılaştırmaya, nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olmaya çalışır.

Çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.  Canlı, sağlıklı bir cilt görünümü sunmaya çalışır.

İçeriğindeTumeric kompleks, bakır, çinko, magnezyum bulunur.

Kullanım Şekli:

Temiz cilde, göz çevresi hariç, sabah ve/ veya akşamları masajla uygulanır.

Üçlü Anti-Age Sistem, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa'dansatın alabilirsiniz.