ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Dentek Wide Brush Picks (Kalın Fırçalama Pikleri)

8089

Markası : DİĞER

0 Item Items

Dentek Wide Brush Picks (Kalın Fırçalama Pikleri) hakkında gerekli bilgiler ve en uygun kampanya koşullarının yer aldığı internet satış sayfası.

Daha fazla detay

24.9 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 248 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 248 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Dentek Wide Brush Picks (Kalın Fırçalama Pikleri)
Dişlerin aralarını, diş tellerini ve köprüleri temizlemek için özel olarak üretilmiştir. Bir yandan ulaşılması zor yiyecek artıklarını temizlerken diğer yandan da diş etlerini uyararak canlandırır. Kolay kullanımı ile diş etlerinde, diş aralarının temizlenmesinde, köprü ve diş tellerinin temizlenmesinde güvenle kullanılır.

1.Kolay açı: Her diş ve arasına ulaşabilmesi için yapılmıştır.
2.Özel kıvrımlı fırçası: Diş etleri, minesi ve körüler üzerinde etkili ve güvenlidir.
3.Pik: Yiyecek artıklarını temizlemek ve diş etlerini canlandırmak için üretilmiştir.