ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Dettol No-Touch Antibakteriyel Sıvı Sabun El Yıkama Yedek Salatalık Özlü

ZZ10110

Markası : Dettol

0 Item Items

Salatalık Özlü formülü ile yumuşaklık vermeye yardımcı Dettol No-Touch Antibakteriyel Sıvı Sabun El Yıkama Yedek şişesini bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

16.9 TL

Kazanacağınız puan 168 tupara Toplam tutarı: 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Dettol No-Touch Antibakteriyel Sıvı Sabun El Yıkama YedekSalatalık Özlü :

Dettol No-Touch Antibakteriyel Sıvı Sabun El Yıkama Yedek Salatalık Özlü :

Marka Adı : Dettol

Ürün Adı : Dettol No-Touch Antibakteriyel Sıvı Sabun El Yıkama Yedek Salatalık Özlü

Ürün Miktarı : 250ml

Ürün Özellikleri : Özel makinesi ile kullanabileceğiniz bu yedek şişe makinesi sayesinde hiç dokunmadan sabunu elinize akıtarak kullanılır. Sıvı formu ile elinizin her yerine ulaşır ve her seferinde gerekli hijyeni sağlamanıza yardımcı olur. Ürün sadece yedek sabundur, kullanacağınız makine ayrıca satılmaktadır.

Sonuç : Ellerinizi temizlemeye yardım.

Kullanım Şekli : Makinesine takınız, suyla ellerinizi köpürterek kullanabilirsiniz.

İçerik : Salatalık özleriyle cildinizi nemlendirir, kurutmaz.

(Ürün sadece yedek şişedir, makinesi ayrıca satılmaktadır.)

El temizliği sizi pek çok rahatsızlıklara karşı korumaya yardım eder. Çünkü gün içerisinde ellerimizle her şeye dokunuruz ve bu da kolayca rahatsızlanmaya yol açabilir.

Kullandığınız sabunu da herkesin kullanması, sıvı sabun şişesini kirli elleriyle ellemesi de maalesef kaçınılmazdır. Bu nedenle tasarlanmış No Touch Sıvı Sabun makinesine taktığınız sabun, sizin elinizi algılayarak yeteri kadar sabunu dokunmadan, elinizle temas etmeden dışarı verir ve böylece üst seviyede temizlik sağlayabilirsiniz.

Dettol No-Touch Antibakteriyel Sıvı Sabun El Yıkama Yedek Salatalık Özlü , makineye takarak kullanabileceğiniz yedek sabundur.

Ailenizdeki herkes el temizliği için Dettol kullanabilir.

Bazı kişiler temizliğe yeteri kadar önem vermezler ve sadece bu nedenlerle bile pek çok rahatsızlık yapabilecek oluşumların etkisine maruz kalabilirler, bu nedenle el temizliği önemsenmelidir.

Ferahlatıcı, salatalık özlü yumuşak yapısı ile temizliği derinden hissetmenize de yardımcı olacaktır.

Temizlik, ferahlık ve hijyen Dettol markası sayesinde birleşti.

Markanın ayrıca sıvı sabun çeşitleri, sıvı sabun makineleri,kalıp sabun çeşitleri, makine için yedek şişesi bulunmaktadır.

Dettol No-Touch Antibakteriyel Sıvı Sabun El Yıkama Yedek Salatalık Özlü, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmakta olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler