ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Diadermine Lift+ İnstant Smoothing Göz Kremi

30250

Markası : Diadermine

0 Item Items

Diadermine Lift+ İnstant Smoothing Göz Kremi, göz çevresinde sıkılaşma, aydınlık etki, nem sağlamaya yardım eder. Bu sayfada uygun fiyat fırsatı ile satılmaktadır.

Daha fazla detay

65 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 650 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 650 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.65 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Diadermine Lift+ İnstant Smoothing Göz Kremi :

 

Marka Adı : Diadermine

Ürün Adı : Diadermine Lift+ İnstant Smoothing Göz Kremi

Ürün Miktarı : 15 ml.

Ürün Özellikleri : Göz altında sıkılaşma, pürüzsüzleşme sağlamaya yardımcı kremdir. 25 yaşlarından 50’li yaşların ortalarına kadar olan kişilerin kullanımı için uygundur. Bitki özlü sıkılaştırıcılar içermektedir. Göz çevresine daha aydınlık, düzgün, canlanmış bir görünüm vermeye yardım eder. Cildin sıkılaşmasını sağlamaya  yardımcı olur.

Sonuç : Göz çevresi için düzgünleştirici bakım sunmaya yardımcı kremdir.

Kullanım Şekli : Düzenli olarak her gün, temiz ve kuru göz çevresine parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız.

 

Yüz bölgesi sürekli açıkta olduğundan dışarıdan alabileceği yıpratıcı etkilere daha fazla açıktır, özellikle de göz çevresi sürekli olarak mimik hareketleri yapıldığından ve ince yapıda olduğundan daha kolay kırışır ve ince çizgiler oluşur. İlerleyen yaşla birlikte bu etkiler artabilir, bu nedenle göz çevresine uygun olan ürünlerle bakımının yapılması gerekir.

Diadermine Lift+ İnstant Smoothing Göz Kremi, göz çevresine canlılık, aydınlık etki, nem, sıkılık vermeye yardım eder. İnce çizgi ve kırışıklık görünümlerinde azalma sağlamaya daha düzgün bir görünüm elde etmeye yardım eder.

Diadermine Lift serisi yaşlanma karşıtı bakım sunmaya yardımcı olabilmek için tasarlanmıştır. Cildin farklı ihtiyaçları için tasarlamış olduğu ürünleri ile daha düzgün ve kusurları azaltılmış bir etki sağlamaya yardım eder. Etkileri dermatologların gözetiminde kanıtlanmış olan ürünleri ile hassas ciltlerde bile kullanıma uygun özellik taşımaktadır.

Fransa’da ilk çıkartılmaya başladığı günden bu yana 100 yıldan fazla bir zaman geçmiştir ve bu tecrübe ile ürünler tasarlanmakta, dünyanın pek çok yerinde beğenilerek kullanılmaktadır.

Diadermine Lift+ İnstant Smoothing Göz Kremi, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.