ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Dr Browns Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet)

2121

Markası : Dr Brown's

0 Item Items

Yeni doğan bebekler için tasarlanmış, doğal akışa sahip Dr Browns Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet), bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

25.00 TL KDV DAHİL

22.5 TL KDV DAHİL

10% indirim

- +

0
1

Kazanacağınız puan 225 tupara Toplam tutarı: 0.23 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Dr Browns Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet)

 

Dr Brown's Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet)

Bebeklerin doğumdan itibaren ihtiyaçları olur. Dr.Brown’s bebeklerin ihtiyaçları ve bakımı için çalışmaktadır. Beslenme, bebeklerin temel ihtiyaçları arasındadır. Bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişimi için iyi beslenmeleri gerekir. Dr.Browns bebeklere zarar vermeyecek biçimde, doğal ve organik içerikli ürünler geliştirmektedir. Biberon ve aksesuarları, anne vebebeklerin güvenle ve rahatlıkla kullanımlarına uygun olarak tasarlanır.

Uzmanlar, bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesini öneriyor. Çünkü anne sütü vitamin ve mineral açısından oldukça zengin bir besindir. Bebeklerin zihinsel ve fiziksel gelişiminde yardımcıdır. Göz, beyin, kemik ve diş gelişiminde yardımcı olur.

Ancak bazı durumlar bebek anne sütüyle beslenemez veya anne sütü yetersiz kalır. Bebeğin beslenmesine biberon mamalarıyla devam edilir. Bu gibi durumlarda biberon seçimi önemli bir konudur. Seçilen biberonun bebeğin ayına uygun olması gerekir. Bebeğin ayından büyük, ağır biberonlar, bebeklerde ağırlık yapabilir. İleriki aylarda kolay kavrayıp, tutabilmesi için özel şekilli biberonlar tercih edilebilir.

Biberon yapımında kullanılan maddelerin bebeğe zarar vermeyen yapıda olması gerekir. Ayrıca biberon emzikleri, bebeğinağız ve damak yapısına uygun olmalıdır. Zarar gören, yırtılan biberon uçları kullanılmamalı, yenisiyle değiştirilmelidir. Yıpranan biberon emziklerinden kopan parçalar bebeğin soluk borusuna kaçabilir.

Dr.Browns biberonların yanı sıra biberon aksesuarları da geliştirmektedir. Biberon yedek uçları sayesinde rahat edeceksiniz. 2li paketleri uzun süreli kullanım sağlayacaktır. Uzun tatillerde,seyahatlerde yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Dr Brown's Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet)

Dr Brown's Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet), yeni doğanbebekler içindir.

Dr Browns doğal akış biberonlarında kullanılabilir, kalitelisilikondan yapılmıştır.

Kaynatılır ve sterilize edilebilir.

Bisfenol-A (BPA) içermez.

Bebeklerin hava yutmasını ve gaz sancılarını önlemeyeyardımcıdır.

Dr Browns Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet), uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz. Dr.Browns ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

  

01 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
uygun ve cazip fiyat
(Dr Browns Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet))

 Report abuse
25 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
dr brown's rakiplerinin en iyisi.
(Dr Browns Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet))

 Report abuse