ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Dr Browns Geniş Ağızlı PP Biberon 240ml

2125

Markası : Dr Brown

1 Item Items

Süt ve mamanın hava ile temas ederek gaza neden olmasını önlemeye yardımcı Dr Browns Geniş Ağızlı PP Biberon 240ml'yi bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

42.44 TL KDV DAHİL

36.07 TL KDV DAHİL

15% indirim

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 360 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 360 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.36 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Dr Browns Geniş Ağızlı PP Biberon 240ml

Dr Brown's Geniş Ağızlı PP Biberon 240ml

Anne ve bebeklerin konforlu ve rahat bir süreç geçirmeleri için Dr.Browns bebeğe zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış ürünler geliştirmiştir. Biberonlarla birlikte biberon aksesuarları da bulunur. Dr.Brown’sürünleri organik ve doğal içeriklerden yapılmıştır. Doktor babanın kendi çocuğuiçin tasarladığı ve en iyi medikal tasarım ödülü alan Dr.Brown's biberonları,bebeklerin ve annelerin rahatlıkla kullanması için geliştirilmiştir. Bu biberonlar, gaz sancılarını azaltmada ve anne sütündeki A-C-E vitaminlerinin korunmasında yardımcı olur.

Bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesi, sağlıklı büyümesi ve gelişimi için gerekir. Anne sütü, vitamin ve mineral bakımından zengindir. Bebekler bazen anne sütü içemez veya anne sütü bebeğe yetersiz gelir. Bu gibi durumlarda beslenme için biberon mamaları kullanılır.

Biberon mamaları için kullanılacak biberonların seçimi deönemlidir. Bebeğin ayına uygun biberonlar tercih edilmelidir. Bebeğin ayındanbüyük biberonlar, bebeğe ağırlık yapabilir. İlerleyen aylarda kolay kavrayıp,tutması için özel şekilli biberonlar kullanılabilir.

Biberon emzikleri, bebeğin ağız ve damak yapısına uygun olmalıdır. Zarar gören, yırtılan biberon uçları kullanılmamalı, yenisiyle değiştirilmelidir.

Yıpranan biberon emziklerinden kopan parçalar bebeğin soluk borusuna kaçabilir. Bu gibi durumlarda Dr.Bowns tarafından geliştirilenbiberon emzikleri kullanılabilir.

Dr Brown's Geniş Ağızlı PP Biberon 240ml

Dr Brown's Geniş Ağızlı PP Biberon 240ml, BPA (Bistefenol A)içermeyen biberon.

120ml ve 240ml.lik biberon çeşidi bulunur.

Dr Browns Geniş Ağızlı PP Biberon 240ml, uygun ve ucuzfiyata sitemizden satın alabilirsiniz.

12 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
şimdiye kadar kullandıklarımın en iyisi
(Dr Browns Geniş Ağızlı PP Biberon 240ml)

 Report abuse
25 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
kolay kavranabilmesi ve rahat tutulumu sayesinde bebeğimin en çok kullandığı biberonu.teşekkürler dr brown's
(Dr Browns Geniş Ağızlı PP Biberon 240ml)

 Report abuse