ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Dr. Murad Blemish Treatment Concealer Medium 2.5 gr

9372

Markası : Dr Murad

0 Item Items

Akne ve akne izi olan ciltlerin kullanımına uygun olan, istenmeyen pürüzleri kapatmaya, aknelerin kurutulmasına ve azaltılmasına yardımcı olabilecek, Dr. Murad Blemish Treatment Concealer Medium ürününü, sayfamızdan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

92 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 920 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 920 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.92 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Dr. Murad Blemish Treatment Concealer Medium 2.5 gr

Dr. Murad Blemish Treatment Concealer Medium 2.5 gr

Orta tondaki kapatıcı ürün, akne ve akne izi olan ciltlerinkullanımına uygundur. Ciltteki istenmeyen pürüzleri kapatmaya yardımcı olmakiçin tasarlanmıştır. Aknelerin kurutulmasına, azaltılmasına ve yeni oluşumlarınönlenmesine yardım eder.

İçerik:

A vitamini

E ve C vitaminleri

Yeşil çay

Salisilik Asit

Dr. Murad Blemish Treatment Concealer Medium 2.5 gr

Düzgün ve sağlıklı görünümlü cilt; güzel ve bakımlıgörünmenizi sağlar. Cilt yapısını belirleyerek, cilde uygun ürünler kullanmakgerekir.

Ciltlerde görülen sorunlardan birisi de yağlı ve akneli ciltsorunudur. Kullanılacak uygun ürünlerle, akne görünümünü hafifletebilirsiniz.Akneler, ciltteki yağ bezlerinin işlevinin bozulması sonucunda oluşur. Cildindoğal olarak ürettiği doğal yağlar kanallardan cilt yüzeyine geçerkenkanallarda tıkanarak, oluşumuna sebep olabilirler, bunun da pek çok sebebiolabilmektedir. Yağ fazlalığı gibi etkenler akne oluşumlarına neden olabilmektedir.

Dr. Murad Blemish Treatment Concealer Medium 2.5 gr,istenmeyen akne görünümlerini hafifletmeye ve akneleri kurutarak yenilerininoluşmasını önlemeye yardım eder.

3 farklı renk tonu bulunur:

Light: Açık Ton, Medium: Orta Ton, Dark: Koyu Ton

Kullanım Şekli:

Günde 1 kez akneli bölgeye ince bir tabaka olarak uygulanır.Uygulama yapılan bölgede cilt kurur, bu sebeple ilk kullanıldığı günlerde günde1 kez kullanılması tavsiye edilir.

Doktora danışarak uygulamayı arttırabilirsiniz. Makyajaltına veya üstüne uygulama yapabilirsiniz.

Dr. Murad Blemish Treatment Concealer Medium 2.5 gr, uygunfiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.