ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15 15 ml

4447

Markası : Dr Murad

0 Item Items

Bu sayfada ucuz fiyata satılmakta olan Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15 15 ml, hassas göz çevresini güneş ışınlarından korumaya, aydınlık etki vermeye, sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcıdır.

Daha fazla detay

374 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 3740 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 3740 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 3.74 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15 15 ml

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15

Çevresel etkilerden zarar gören göz çevresi için bakım kremidir. 15 faktörlük koruma özelliği, göz çevresini güneşin UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Hassas göz çevresini yenilemeye ve aydınlatmaya yardımcıdır. İçerisinde Co-3 TM'li sistem bulunur, kollajen yapımına yardımcı olur.Kırışıklık, ince çizgiler ve mor halkaların azalmasında yardımcıdır.

Göz çevresi uykusuzluk ve yorgunluk belirtilerini hemenbelli eden hassas bir bölgedir. Uykusuzluktan kaynaklanan morluklar,torbalanmalar, halkalar, şişlikler ve yaşlanma izleri kırışıklıklar, çizgilerilk olarak göz çevresinde görülür. Çoğu yüz bakım ürünü göz çevresi kullanımınauygun olmaz. Dr. Murad tarafından geliştirilen Essential C Eye Cream, gözçevresi için bakım kremidir. Ayrıca spf15 özelliği güneş ışınlarına karşıkoruma sağlar.

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15, C vitaminli göz çevresi bakım kremidir.

Özel formülü hassas göz çevresini güneş ışınlarından korumaya, aydınlatmaya, sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcıdır.

Komple göz çevresi bakım ürünüdür.

İçerik:

Shorea Stenoptera

Kafein

Scintilla Asiatica

Tiger's Herb

Kullanım Şekli:

Temiz cilde, göz çukurunu çevreleyen kemiğin üzerinden kaşbölgesini kapsayan kısma uygulanır. Bir pompa ürün her iki göz için yeterlidir.

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15 15 ml, kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

10 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
ürün fiyatları fazla denemek istiyorum ama
(Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15 15 ml)

 Report abuse
Benzer Ürün Tavsiyesi

Nemsizlik tüm ciltlerde görülen genel sorundur.Dr.Murad Nemlendirici, cildin nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Cildi nemlendirir, yumuşatır.Ciltteki çizgi ve kırışıklıkları azaltarak, cilde genç görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Cildi nemlendirirken, cilde esneklik ve dolgunluk sağlamaya çalışır.