ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Dunlop Acqua Marine For Men Deodorant Sprey 150 ml.

6289

Markası : Dunlop

0 Item Items

Çarpıcı kokusuyla enerjik erkeklere özel Dunlop Acqua Marine For Men Deodorant Sprey 150 ml, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

11.99 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 119 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 119 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Dunlop Acqua Marine For Men Deodorant Sprey 150 ml. :

Dunlop Acqua Marine For Men Deodorant Sprey 150 ml. : Genç ve kendini genç hisseden dinamik ve enerjik erkeğin kokusu. Son derece ferahlatıcı ve çekici kokusuyla tüm kadınların başını döndüreceksiniz. İş hayatının geri kalan zamanında da enerjisi bitmeyen, hareketli, eğlenmeyi seven, spor yapan dinamik erkeğin baş döndüren kokusu Dunlop, terlemenizi dengelemeye yardım eder, gün boyu güzel kokmanıza yardım eder. Hareketli erkekler ve sıcak yaz günlerinin bunaltıcı havasında ter kokmak istemeyenlere etkili çözüm, harika kokular. Çarpıcı ve enerjik, erkeksi kokusuyla gün boyu ferahlık sağlamaya yardımcı olan deodorant, sprey formu sayesinde de her an kullanarak sizi ferahlatacak ve güzel kokarak kendinize olan güveninizi arttırmaya destek olacaktır. Günlük bakım temizlikle başlar, bir erkek için banyo, traş ve ardından koşturmacalarla kaybetmeyeceği güzel ve ferah kokular önemlidir. Eskiden kadınlar bakımlıyken erkekler bazı bakımlarını eksik bırakırlardı, oysa şimdi günümüzün spor yapan, dinamik, günü erken bitirmeyen erkekleri kendilerine bakıyor, spor yapıyor ve hayatlarının her alanında kalite ve güven arıyor. Güzel kokmak kendinize olan güveninizi de arttırır. Farklı renklerle sunduğu koku seçenekleri ile farklı zevklere hitap eden Dunlop kokularından size uygun olanı seçin ve gün boyu kokunuz etrafınızı sarsın ve kadınları büyülesin. Parfüm ve deodorantları da farklı zevklere hitap edebilecek kokulardan oluşmaktadır. Dunlop Acqua Marine For Men Deodorant Sprey, Turuncu Kasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür. İnceleyin, indirimleri kaçırmayın.

Kendini genç hisseden dinamik ve enerjik erkeğin kokusu.

İş hayatının geri kalan zamanında da enerjisi bitmeyen,hareketli, eğlenmeyi seven, spor yapan dinamik erkeğin baş döndüren kokusu Dunlop,terlemenizi dengelemeye yardım eder, gün boyu güzel kokmanıza yardımcı olur.

Çarpıcı ve enerjik,erkeksi kokusuyla gün boyu ferahlık sağlamaya yardımcı olan deodorant, sprey formu sayesinde de her an kullanarak sizi ferahlatmaya ve güzel kokarak kendinize olan güveninizi arttırmaya yardımcı olur.

Günlük bakım temizlikle başlar, bir erkek için banyo, traş ve ardından koşturmacalarla kaybetmeyeceği güzel ve ferah kokular önemlidir.

Dunlop Acqua Marine For Men Deodorant Sprey 150 ml. :

Eskiden kadınlar bakımlıyken erkekler bazı bakımlarını eksik bırakırlardı, oysa şimdi günümüzün spor yapan, dinamik, günü erken bitirmeyen erkekleri kendilerine bakıyor, spor yapıyor ve hayatlarının her alanında kalite ve güven arıyor.

Güzel kokmak kendinize olan güveninizi de arttırır.

Farklı renklerle sunduğu koku seçenekleri ile farklı zevklere hitap eden Dunlop kokularından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Parfüm ve deodorantları farklı zevklere hitap edebilecek kokulardan oluşmaktadır.

Dunlop Acqua Marine For Men Deodorant Sprey, Turuncu Kasa’dasatılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür. İnceleyin, indirimleri kaçırmayın.

16 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
çok başarılı ürün
(Dunlop Acqua Marine For Men Deodorant Sprey 150 ml.)

 Report abuse