ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil

2679

Markası : Duracell

0 Item Items

Özellikle yüksek enerji gerektiren cihazlarda kullanabileceğiniz Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil'i bu sayfadan ucuz bir fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

8.5 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 85 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 85 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.09 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil

Duracell LR6 MN1500 4 lü Turbo Kalem Pil

Marka Adı: Duracell

Ürün Adı: Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil

Ürün Miktarı: 4 adet pil

Ürün Özellikleri: Pilin modeli LR6 MN1500 dür. AA boyutundaki pillerin kullanım ömrü, sıradan pillere göre daha uzundur. Pillerin çöpe atılması önerilmez, pil toplama kutularına bırakılabilir.

Sonuç: Pil ile çalışan cihazlarınızda uzun süreli kullanım sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Pil kutuplarına (+,-)dikkat ederek, cihaza yerleştirilir. Boş ve yeni pilleri, değişik marka veya modeldeki pilleri bir arada kullanmanız önerilmez.

Günlük hayatımızda pek çok şey için pilleri kullanırız. Piller taşınabilir enerji kaynaklarıdır. Elektronik cihazlarda, kumandalarda, çocuk oyuncaklarında, göğüs pompalarında, bilgisayar farelerinde pilleri kullanırız.

Pil çeşitleri ve kullanım alanları birbirinden farklıdır. Her cihaza uygun büyüklükte pil kullanmak gerekir.

Pillerin içindeki kimyasallar çevre için son derece zararlıdır. Bu sebeple bitmiş olan pillerin içi açılmamalı, ateşe atılmamalı ve çevreye bırakılmamalıdır. Atık pillerin toplandığı pil kutularına atılabilir.

Pillerin kullanım ömürleri bulunmaktadır. Duracell pillerin kullanım ömürleri, sıradan pillere göre daha uzundur. Duracell uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahiptir. Geliştirdiği piller ile pek çok kullanıcının beğenisini ve güvenini kazanmıştır.

Duracell piller, çok sıcakta veya buzdolabında saklanmamalıdır. Ayrıca pil ile çalışan cihazlar da çok sıcak yerlerde bırakılmamalıdır. Şarj etme özelliği olmayan pilleri şarj etmeye çalışmak da sakıncalı olabilir. Pil ile çalışan cihazlar uzun süre kullanılmayacaksa, pillerin cihazdan çıkarılması önerilir.

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil, diğer pillere daha uzun süre performans sağlar.

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

12 Şub. 2014
(5/5
Başlık :
marketten daha ucuza bu site de buldum
(Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil)

 Report abuse