ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Durex Love Prezervatif 6'lı

5019

Markası : Durex

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata alabileceğiniz Durex Love Prezervatif 6'lı,kayganlaştırıcılı etkiye sahiptir ve siparişiniz elinize gizli paketleme ile ulaşacaktır.

Daha fazla detay

12.9 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 129 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 129 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.13 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Durex Love Prezervatif 6'lı :

Durex Love Prezervatif 6'lı :

Kayganlaştırıcı etkiye sahip prezervatiflerdir.

Rezervuar uçlu prezervatifler, doğal latexten üretilmiştir.

İçeriğindeki krem spermisit değidir.

Genişliği, 52mm dir.

6 adettir.

Formu sayesinde kolayca takılabilir.

Durex, prezervatiftenbaşka, cinsel içerikli farklı ürünler de sunmaktadır.

Tüm Durex prezervatifler, en kaliteli maddelerden yapılır.Ardından elektronik testten geçirilir ve her seriden alınan örnekleri havayla şişirerek sağlamlığıntest edilmesi sağlanır.

Ayrıca su ile doldurulan prezervatifler, sızma testindengeçirilir. Dermatolojik olarak test edilir. Herhangi bir örnek testtengeçemezse, serideki ürünler üretim dışı bırakılır.

Durex prezervatiflerin yapımında doğal kauçuk latekskullanılır. Lateksler fabrikaya geldiğinde test edilir. Sağlamlaştırmak içinkimyasallar eklenir ve ısıtma işlemi yapılır. Cam kalıplar latekse batırılır,kuruduktan sonra tekrar batırılır. Sağlamlık  kazandırmak içinfırınlama işlemi yapılır.

Durex Love Prezervatif 6'lı :

Kalıplardan çıkarılan ürünler, tortuları arındırmak için yıkanırve pudralanır. Daha sonra testlerden geçirilir ve tekli ünite folyo ambalajlarayerleştirilir. Folyo ambalajlar ısı ile mühürlenir, üzerilerine seri numarasıve son kullanım tarihi basılır. Ambalaj ile kaplanan prezervatifler, kutularayerleştirilir, kullanıma hazır hale getirilir. SSL International Plc'nintescilli markasıdır.

Prezervatifintecrübesi 80 yıldan daha uzun bir süreye dayanmaktadır. Her bir ürün özeltestlerden geçirilerek sizlere sunulmaktadır. En kaliteli ham maddelerkullanılarak tasarlanan ürünler, elektronik testlerden geçirilir ve hava ileşişirilir ve her ürünün standartlarından da daha yüksek kapasiteye sahip olaraktasarlanmaktadır.

Su sızdırmazlık testleriyle de en iyi kalite ve en güvenilirkoruma sağlamaya yardım eder.

Bu testlerin herhangi birinden geçemeyen ürün tüm serisininyani yaklaşık olarak 432000 adet prezervatifin piyasaya çıkmasını engeller.

Sizin için hep en iyisi.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz:

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı extrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Durex Love Prezervatif 6'lı , Turuncu Kasa’da uygun fiyatasatılan bir üründür. Ucuz fiyatlar ve geniş bir ürün yelpazesi sitemizde

10 Eki. 2013
(5/5
Başlık :
gizlilik ilkenize tesekkur ederiz
(Durex Love Prezervatif 6'lı)

 Report abuse