ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Elancyl Cellute Offensive (Selülit İçin Krem-Jel) 100ml

13055

Markası : Elancyl

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata alabileceğiniz Elancyl Cellute Offensive, kalça bölgesindeki selülit görünümleriyle savaşmaya, sıkılaşma ve incelmeye yardımcı olmak için geliştirildi.

Daha fazla detay

89.90 TL KDV DAHİL

76.41 TL KDV DAHİL

15% indirim

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 764 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 764 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.76 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Elancyl Cellute Offensive (Selülit İçin Krem-Jel)100ml

13055

Marka Adı: Elancyl

Ürün Adı: Elancyl Cellute Offensive (Selülit İçin Krem-Jel)

Ürün Miktarı: 100 ml

Ürün Özellikleri: Özellikle kalça bölgesinde sıkılaşma ve incelme sağlamaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Kalça bölgesindeki selülitlerin görünümünde düzelme sağlamaya çalışır. Kalça bölgesinde oluşabilecek, yağ depolanmasının önüne geçmeye çalışır. Kusursuz bir görünüm sunmayı amaçlar. Selülit oluşumunun tekrarlamasını engellemeye çalışır. Cilde etkin ve hızlı bir şekilde nüfuz eder.

Sonuç: Kalçada sıkılaşma ve incelme sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Sabahları, uygulanacak alanlara masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bir ölçek ürün ya da iki püskürtme şeklinde uygulama yapabilirsiniz. Ürünü, temiz cilde uygulamanız önerilir.

İçerik:Xanthoxyline, Kafein, Florizin,Floridzin,Simültane,Sarmaşık ekstresi,Phloridzine,Pilosella,HMC ekstresi içerir.

Cildin altında yağ dokusunun sıkışması ve kan dolaşımın yavaşlaması sonucu, portakal görünümüne benzer pütürlü bir yapı oluşur.

Selülit, sadece kilolu kadınlardagörülmez. Zayıf kadınlarda da görülebilir. Ancak kilolu kadınlardadaha belirgin gözlenir.

Selülit görünümü, genellikle kalça, basen, diz ve bileğin iç kısımları, baldırların arkasında görülür, pürüzlü ve sert yapıdadır.

Günlük su tüketimi azaldığında, selülit görünümünün oluşması kolaylaşır. Bunu hamurişleri, tatlılar, yağlı besinler yani dengesiz beslenme ve hareketsizlik artırır.

Güneş ışınları da selülit oluşumuna neden olan faktörlerdendir. 11-15 saatleri arasında ve koruyucu sürmeden güneşe çıkmamaya dikkat edilmelidir.

Kışın bu kusurları gizleyerek saklamamız çok kolay. Ancak bahar ve yaz aylarında bu sorunlar ortada olacaktır.

Elancyl CelluteOffensive (Selülit İçin Krem-Jel) 100ml, kalça bölgesinin sıkılaşmasına ve incelmesine yardımcı olmak için geliştirildi.

Ürün; Pürüzsüzleştirici etki, Yeniden şekillendirici etki, 1 Ay İçerisinde Tekrarlamayı Engelleyici Etkisiyle selülitlerle savaşır.

Kalça ve basen bölgesinde etkilidir.

Kullanım Şekli:

Sabahları problemli bölgeye iki püskürtme (1 doz) uygulayınve dairesel hareketlerle masajla uygulayın. Yapışkan olmayan formuyla krem jel,hızlıca emilir. Giysilerinize bulaşmaz. Etkisini görebilmeniz açısından talimatlara uyarak, düzenli uygulayınız.

Karın üzerindeki lokal selülitler için CONCENTRE VENTRETAILLE karın bölgesi için kullanılabilir.

Elancyl markasına ait;

Elancyl İnatçı Selülitlere Karşı Etkili Bakım Seti,

Elancyl Cellu Slim Ventre Plat Karın Bölgesi,

Elancyl Multi - Fermete Corps (Sıkılaştırıcı Vücut Kremi) gibi ürünler bulunmaktadır.

Elancyl Cellute Offensive (Selülit İçin Krem-Jel)100ml uygun fiyatla sitemizden alabilirsiniz.

24 Ağu. 2014
Müşterimizin yorumu onay beklemektedir.
05 Haz. 2014
(5/5
Başlık :
ilk defa alıcam deneyen oldu mu acaba?
(Elancyl Cellute Offensive (Selülit İçin Krem-Jel) 100ml)

 Report abuse
04 Oca. 2014
(5/5
Başlık :
selüliti olmadan önlemek lazım.yavaş yavaş oluşumunu gördüm hemen kontrol atına almak istedim.elancyl bu konuda uzman marka
(Elancyl Cellute Offensive (Selülit İçin Krem-Jel) 100ml)

 Report abuse