Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Femore markası geliştirdiği ürünlerle cinsel yaşamın kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Femore markası cinsel yaşam ürünleri ile kullanıcıların memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.
1 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 1 arası gösteriliyor.
femore

Femore


Sağlıklı yaşam ürünleri uzun yıllardır insan sağlığı için özel ürünler ortaya koymaktadır. Bir döneme kadar insan sağlığı noktasında cinsel hayatı etkileyen ve insanların cinsel sorunlarını dile getirme de problemler yaşanmasından dolayı birçok kişi cinsel birleşme sırasında yaşadıklarından olumsuz olarak etkilenmişlerdir.


Femore markası da bu gibi sorunların farkında olarak cinsel yaşamınızı destekleyici ürünler ortaya koymaktadır. Marka bünyesinde üretilen ürünlerin bir kısmı cinsel sağlık problemlerini giderme adına üretilirken, bir kısmı da var olan cinsel gücün arttırılması için kullanılmaktadır.


Femore cinsel sağlık ürünleri cinsel birleşim sırasında haz duygusunun daha fazla arttırılması için bu alanda en iyi kaliteye sahip ürünleri siz değerli müşterilerine sunmaktadırlar.


Femolub Medical Lubricant Jel Kayganlaştırıcı, vajinal kuruluğun görüldüğü her durumda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir üründür. Hormonların değişmesi, kullanılan bazı ilaçlar vajinada kuruluğa sebep olabilir. Vajinal kuruluk, cinsel ilişki sırasında acı hissedilmesine ve zorlanılmasına neden olabilir.


Femalub kayganlaştırıcı jel, cinsel ilişkide kayganlığı artırmaya çalışır. Doğala en yakın şekilde kayganlık sağlamaya yardımcı olur. Oldukça kolay bir kullanımı vardır ve su ile kolayca temizlenebilme özelliğindedir. Yağsız ve renksiz bir formüle sahiptir.


Kayganlaştırıcı jelden bir miktar alarak, vajina bölgenize ovalayarak uygulayabilirsiniz. Etkisini gösterme süresi 5 ila 30 dakika arasında değişebilir. Kesinlikle unutulmaması gereken önemli bir unsur, kayganlaştırıcı jelin tedavi amaçlı kullanılacak bir ürün olmadığıdır.


Cinsel ilişkinin sağlıkla ve keyifle yaşanması için vajinanın kayganlaşmış olması gerekir. Yeterli düzeyde uyarılmanın olmaması, stres, kullanılan bazı ilaçlar, hamilelik dönemi, depresyon, eşe karşı soğukluk veya korku hissi, gerginlik vajinal kuruluğa sebep olabilecek faktörlerdendir.


Vajinal kuruluk, ilişki sırasında kadının canının yanmasına neden olabilir. İlişki için hazır olmayan kadın, yeteri kadar zevk almaz ve cinsel ilişkiden iyice soğuyabilir. Bu durum çiftler arasında problem yaşanmasına, hatta ayrılıklara bile sebep olabilmektedir. Sağlıklı bir cinsel yaşam, sağlıklı ailelerin temelinin atılmasında da önemli bir faktördür.


Vajinal kuruluğun önlemlerinin alınması oldukça önemlidir. Kayganlaştırıcı jeller, vajinal kurulukta kullanılabilir.


Femore ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirim fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.


Sahip olduğumuz gizlilik ilkesi gereğince aldığınız ürünün ne olduğu hakkında sadece siz bilgi sahibi olabilirsiniz.