ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Fiesta Delight Prezervatif 12 Adet

5041

Markası : Fiesta

0 Item Items

Tırtıklı yapıya ve tatlı kokuya sahip, Fiesta Delight Prezervatifi, gizlilik içinde satın almak için, bu sayfadan uygun fiyata siapriş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 120 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 120 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Fiesta Delight Prezervatif 12 Adet :

Fiesta Delight Prezervatif 12 Adet :

İlişkinizi tatlandırmak için korunurken Fiesta DelightPrezervatif kullanabilirsiniz.

Kalitesi ve farklı çeşitleriyle çok tercih edilen bir markaolan Fiesta, şimdi de lokum kokulu prezervatifi tasarladı.

Tırtıklı yapısı ve tatlı kokusuyla ilişkinizi tatlandırmayayardım edecek.

Güvenliği, katı kurallar doğrultusunda sağlanmış olanprezervatifler, %100 elektronik testlerden geçirilerek piyasaya sunulmuştur.

Ayrıca uluslararası kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmışolan bu prezervatifler pakette 12 adet olarak bulunur.

Ürünler, doğal lateks olarak kullanılan kauçuk malzemesindenüretilmişlerdir ve 52 mm genişliktedirler.

Fiesta Delight Prezervatif 12 Adet :

Markanın Dotted, classic, all night, strawberry, baggy,ultra thin, passion, vibe, pleasure gibi prezervatif çeşitleri bulunmaktadır veayrıca kayganlaştırıcı özellikli ürünleri de farklı özelliklere sahiptir.

Kullanımı ve takılması da kolay olarak tasarlanmıştır.

Fiesta prezervatifleri aile planlaması ve güvenli bir ilişki sağlamaya yardım etmek için uygun ve ekonomik yöntem sunar. ISO 4047 standartları doğrultusunda hazırlanan ürünler kullanım klavuzunda tarif edildiği gibi kullanılmalıdırlar.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı extrenizde hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Fiesta Delight Prezervatif 12 Adet, Turuncu Kasa’da satılanve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

20 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
fiesta sağlık koşullarına uygun bir marka
(Fiesta Delight Prezervatif 12 Adet)

 Report abuse