ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Firmagen Skin Repair Pro-DER Günlük Besin Takviyesi

3524

Markası : Firmagen

0 Item Items

Alfa lipoic Acid, Co-enzyme Q10, C vitamini içeren Firmagen Skin Repair Pro-DER Günlük Besin Takviyesi'ni bu sayfadan indirimli fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

140 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1400 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1400 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.40 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Firmagen Skin Repair Pro-DER Günlük Besin Takviyesi

Marka Adı: FİRMAGEN

Ürün Adı: Firmagen Skin Repair Pro-DER Günlük Besin Takviyesi

Ürün Özellikleri:

- Firmagen Labs dünya çapında tüketicilere en kaliteli ürünleri sunmayı hedefleyen bir firmadır. Distribütör tabanını genişleterek dünyada pazar varlığını kurmaya ve ürünlerini işlemek için fırsat oluşturmaya çalışmaktadır. 

- Firmagen markasının ürünleri arasında bulunan Firmagen Skin Repair Pro-DER Günlük Besin Takviyesi; sağlığınızı ve yaşam kalitenizi içeriden beslemenize yardımcı olacak bir üründür. Yetişkin bir bireyin ihtiyacı olan antioksidan desteğini karşılayacak şekilde planlanmıştır. Vücudunuzun sağlığı için destek olacak bir üründür.

- Firmagen sistemi, hem içeriden hem de dışarıdan vücuduna yardımcı olmaktır. Günlük hayatımızda sürekli stres, kirlilik, kötü beslenme gibi olumsuz etkilere maruz kalırız. Kişilerin beslenmesine, iç güzelliğini desteklemek, dış güzelliği korumak için formüle edilmiş ürünleri bulunmaktadır.

Kullanım Şekli: Her gün alacağınız 2 tablet ile cildinizi, sağlığınızı ve yaşam kalitenizi içeriden beslemiş olursunuz.

Firmagen ürününe Turuncu Kasa’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

09 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
çok başarılı ürün
(Firmagen Skin Repair Pro-DER Günlük Besin Takviyesi)

 Report abuse